Aktualności

Co wiadomo o kochanki Aleksandra Łukaszenki – Towarzystwie – tsn.ua.

Mówimy o kobietach z „haremu” białoruskiego dyktatora.

O życiu osobistym Aleksander Łukaszenko praktycznie nic nie wiadomo, poza tym, że nadal jest żonaty ze swoją szkolną miłością Galiną Łukaszenką i ma dwóch synów z tego związku – Wiktora i Dmitrija. Ma też inne ulubione dziecko – najmłodszego syna Nikołaja, ale kto jest matką chłopca – nikt nie wie, prawdopodobnie dziecko zostało odebrane matce po urodzeniu.

Samozwańczy prezydent Białorusi otwarcie mówi, że od wielu lat nie mieszka ze swoją żoną Galiną, ale „nie widzi sensu” w rozwodzie. Jednocześnie otwarcie flirtuje z młodymi dziewczynami, czasami nawet pojawia się na imprezach publicznych w ich obecności.

“Nie siedzę na żadnej imprezie z namydloną twarzą wśród urzędników. Z jednej strony syn, z drugiej dziewczyna” – powiedział Łukaszenka, potwierdzając, że przywozi ze sobą młode kochanki.

Iryna Abelska

Iryna Abelska / TUT.by.

Iryna jest byłym osobistym lekarzem Łukaszenki. Wielu zakłada, że ​​ta kobieta jest matką Kola Łukaszenki, zwłaszcza że facet jest bardzo do niej podobny. Jako lekarz towarzyszyła politykowi w wielu podróżach przez kilka lat, ale w 2007 roku została skandalicznie zwolniona ze stanowiska naczelnego lekarza.

Po kilku latach została przywrócona, a teraz często występuje na różnych imprezach medycznych jako gość honorowy, a także uczestniczy w oficjalnych wydarzeniach, na których przemawia Łukaszenko. Kobieta nigdy nie komentuje swojego związku z Kolą i faktu jego narodzin w ogóle, najprawdopodobniej jest jej to zabronione.

Irina Dorofiejewa

Irina Dorofeeva / facebook.com/Irina-Dorofeeva

Białoruska piosenkarka poznała Łukaszenkę około 2007 roku. Towarzyszyła prezydentowi w Soczi, widziano ją w jego rezydencji podczas „Słowiańskiego Bazaru”, ale oficjalnie dziewczyna nigdy nie potwierdziła ich związku.

Pewnego dnia w urodziny Dorofeevy podarowała Łukaszence piosenkę, a prezydent odpowiedział, publicznie gratulując piosenkarce jej urodzin w telewizji.

Swietłana Korolowa

Svetlana Korolyova / instagram.com/svetlana_koroleva_energy

W 2002 roku o romans z prezydentem oskarżono również 18-letnią dziewczynę z rosyjskiego miasta Pietrozawodsk. W tym samym roku Swietłana wygrała konkurs piękności „Miss Rosji” i „Miss Europy”. Na Białoruś przyjechała jako członek jury konkursu piękności „Miss Białorusi”. Organizatorzy postawili ją obok Łukaszenki, a po imprezie dużo rozmawiali i wydawali się spędzać razem wieczór.

Po zdarzeniu dziewczyna musiała wracać do domu pociągiem, ale Aleksander namówił ją, by następnego dnia poleciała samolotem pierwszej klasy. “Białoruska Gazeta Biznesowa” stwierdziła wtedy, że dziewczyna się zgodziła, ale sama Swietłana powiedziała w wywiadzie, że po konkursie poszła do swojego pokoju i odleciała następnego dnia.

Marta Gołubiewa

Marta Golubeva / kino-teatr.ru

Aktorka Teatru Kupały zaczęła występować w towarzystwie Łukaszenki po ukończeniu 18 lat. W 2008 roku, w krótkiej spódniczce, dziewczyna tańczyła z prezydentem na koncercie galowym 3 lipca – w Święto Niepodległości.

Polina Szuba

Polina Szuba / euroradio.fm

Prezenterka telewizyjna była również wielokrotnie zauważona w towarzystwie Łukaszenki. Towarzyszyła mu na imprezach sportowych, a także tańczyła z Łukaszenką walca na pierwszym Balu Wiedeńskim na Białorusi. W rzeczywistości Shuba stała się pierwszą młodą dziewczyną, która pojawiła się publicznie obok Łukaszenki.

Szczególnie dziwny w tej historii jest fakt, że Łukaszenka zna dziewczynę od dzieciństwa. Kiedy dziewczyna miała 12 lat, podczas uroczystości wręczyła prezydentowi kwiaty.

Krystyna Nevero

Christina Nevero / instagram.com/kristinka.milashka

W 2017 roku Łukaszenka został zauważony w towarzystwie nowej pasji – 21-letniej studentki Christiny Nevero. Była także jedną z królowych piękna.

Alina Roskach

Alina Roskach / instagram.com/alina_roskach

Jakkolwiek zabawnie może się to wydawać, ta dziewczyna była również finalistką konkursu piękności „Miss Białorusi” w 2016 roku. Widziano ją obok prezydenta 2018 podczas uroczystości „Kąpiel w Aleksandrii”, a także podczas biathlonu turniej “Śnieżny Snajper”.

Dar’ya Shmanai

Dar’ya Shmanai / euroradio.fm

Ta dziewczyna bardzo często odwiedzała Łukaszenkę w 2014 roku. Oficjalnie była pracownikiem protokołu biznesowego, a także towarzyszyła mu na oficjalnych przyjęciach, imprezach sportowych i kulturalnych. W rozmowie z Ksenią Sobczak Łukaszenko zapytany, czy matka Koli nalegała na jego rozwód z Galiną, prezydent przypadkowo potwierdził swój romans z Daszą.

„Nie, nigdy. Nikt nigdy. A Dasha też, o czym mówisz, nie zaczęła tej rozmowy” – powiedział.

Natalia Eismont

Natalia Eismont / zhizn-zvezd.ru

Aferę z prezydentem przypisuje się także szefowej służbie prasowej Łukaszenki Natalii Eismont.

Swietłana Konoszenko

Svitlana Konoshenko z Kolą i Łukaszenką / by.tribuna.com

Po zwolnieniu Abelskiej naczelnym lekarzem została Switłana Konoszenko. Oczywiście od razu zaczęły krążyć plotki, że jest nową pasją prezydenta. Ta kobieta dużo czasu spędzała z Łukaszenką, podróżując z nim za granicę.

Maria Wasilewicz

Maria Wasilewicz / varjag.net

Ta białoruska piękność to kolejna królowa piękności, która wpadła w ramiona Łukaszenki. Poznali się w 2018 roku, kiedy Masza wygrała konkurs Miss Białorusi. Potem 21-latka często towarzyszyła politykom na różnych imprezach, a po ukończeniu studiów została prezenterką telewizyjną i członkinią Izby Reprezentantów Zgromadzenia Narodowego Białorusi.

Maria Wasilewicz

Model był również wielokrotnie nagradzany najwyższymi nagrodami państwowymi.

Przeczytaj także:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button