filmy

25 filmów Blumhouse, których prawdopodobnie nie widziałeś

Przyjazny przebojom dom produkcyjny wydał te 25 filmów pełnometrażowych z małą fanfarą…

Blumhouse powraca tego lata w branży horrorów z wyczekiwaną adaptacją Joe Hilla, Czarny telefon.

Blumhouse

Ale dla każdego Złowrogi oraz Aktywność paranormalna, było mnóstwo filmów wyprodukowanych przez Blumhouse, które nigdy nie osiągnęły tak wielkich wyżyn. Mając to na uwadze, zebrałem 25 filmów z biblioteki Blumhouse, które mogłeś przegapić.

1.

Dziecięcy

Millennium Entertainment / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Jay Chandrasekhar z Broken Lizard reżyseruje tę sprośną, ale krytycznie sfatygowaną komedię z Olivią Munn i Paulem Schneider w rolach głównych, o parze, która ma problemy z poczęciem dziecka.

2.

Zatoka

Lions Gate / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Ten film z horrorem typu found footage nigdy nie wystartował tak, jak inne tytuły Blumhouse we wspomnianym podgatunku, ale jest jednak nieco godny uwagi ze względu na swój rodowód za kamerą w reżyserii Barry’ego Levinsona, twórcy filmu Rain Man, Naturalnyoraz Machać psem.

3.

Plusz

Automatik Rozrywka / Album / Alamy

Zmierzch oraz Czerwony Kapturek reżyserka Catherine Hardwicke napisała i wyreżyserowała ten erotyczny thriller z Emily Browning w roli rozpaczającej gwiazdy rocka, której nowy gitarzysta zmienia się z niespodziewanej muzy w żywy, oddychający koszmar.

4.

13 grzechów

Dimension Films / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Anglojęzyczny remake 13 Umiłowani z Ostatni egzorcyzm W filmie reżysera Daniela Stamma występuje Mark Webber jako świeżo bezrobotny sprzedawca, którego życie wywraca się do góry nogami po tym, jak tajemniczy rozmówca oferuje mu duże pieniądze na ukończenie serii coraz bardziej niebezpiecznych i moralnie zepsutych wyzwań.

5.

Niebezpieczne dla pracy

Obejrzyj ten film na YouTube

Blumhouse / Via youtube.com

Od dyrektora Jumanji oraz Kapitan Ameryka: Pierwszy Mściciel, Niebezpieczne dla pracy to brutalny thriller opowiadający o paralegalu, który pewnego pamiętnego wieczoru musi uciec z prawie pustego miejsca pracy po tym, jak bezwzględny zabójca popełnia serię morderstw w swojej firmie prawniczej.

6.

Przedrzeźniacz

Obejrzyj ten film na YouTube

Blumhouse / Via youtube.com

Ta podzielna oferta found footage z Obcy Filmowiec Bryan Bertino oferuje trzy powiązane historie o ludziach, którzy zostali przypadkowo obdarowanymi kamerami, z obietnicą wygrania pieniędzy, jeśli będą dalej filmować i postępować zgodnie z określonymi instrukcjami, tylko po to, by dowiedzieć się, że są częścią czegoś większego i bardziej przerażającego, niż mogli sobie wyobrazić.

7.

Jessabelle

Lions Gate / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Zanim stała się jedną z najbardziej fascynujących aktorek w telewizji dzięki swojej pracy nad DziedziczenieSarah Snook wystąpiła jako nagłówek w tym nadprzyrodzonym horrorze (który został opóźniony o prawie rok po tym, jak został wycofany z szerokiej premiery kinowej) o młodej kobiecie, która odkrywa niezgłębioną prawdę o przeszłości swojej rodziny po powrocie do domu ze swoim ojcem w Luizjanie.

8.

Obszar 51

Paramount Pictures / Alamy

Długo oczekiwana (i opóźniona) kontynuacja reżyserii Orena Peli po Aktywność paranormalna został ostatecznie wypuszczony na jeden weekend w kinach Alamo Drafthouse, zanim został zrzucony na platformy wideo na żądanie, chociaż film found footage spotkał się z mało prawdopodobnym wzrostem zainteresowania platformami streamingowymi w ostatnich latach.

9.

Efekt Łazarza

Media względności / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Jiro marzy o sushi? Reżyser filmów fabularnych David Gelb stworzył ten niedogotowany horror, w którego obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Olivia Wilde, Evan Peters, Donald Glover i Mark Duplass.

10.

Exeter

Obejrzyj ten film na YouTube

Viva Zdjęcia / Via youtube.com

Blumhouse Productions współprodukowała ten krwawy film o opętaniu reżysera z 2003 roku Teksańska masakra piłą mechaniczną remake, który został bezceremonialnie wydany w DirecTV w USA w 2015 roku.

11.

Jem i hologramy

Universal Pictures / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Polaryzacyjna adaptacja ukochanego serialu telewizyjnego Christy Marx w reżyserii Johna M. Chu spotkała się z kipiącą reakcją ze strony długoletnich fanów nieruchomości, a także najgorszym weekendem otwarcia dla wszystkich głównych wydawnictw studyjnych w 2015 roku.

12.

Wizje

Produkcja Blumhouse / Rozdział pierwszy Filmy / Album / Alamy

Isla Fisher, Anson Mount, Gillian Jacobs i Jim Parsons występują w tym zakręconym horrorze bezpośrednio na VOD, opowiadającym o kobiecie w ciąży, która pogodziła się ze śmiertelnym wypadkiem samochodowym z przeszłości, ponieważ podejrzewa, że ​​po przeprowadzce doświadcza nadprzyrodzonych koszmarów i halucynacji do jej nowego domu w winnicy.

13.

Krzywa

Obejrzyj ten film na YouTube

Obrazy uniwersalne / Via youtube.com

Kolejny tytuł Blumhouse po cichu wysłany na rynek VOD na początku 2016 roku, ten brutalny thriller o młodej kobiecie, na którą poluje brutalny nieznajomy po tym, jak naprawia jej zepsuty samochód gwiazdy, tancerkę, która stała się aktorką Julianne Hough i był koprodukowany przez Sierota oraz Dom Wosku filmowiec Jaume Collet-Serra.

14.

Welon

Obejrzyj ten film na YouTube

Universal Pictures / Collider Extras / Via youtube.com

Jessica Alba, Lily Rabe, Reid Scott i Thomas Jane dopełniają obsadę gwiazdorskiej obsady przeoczonego, nie do końca odnalezionego strasznego filmu Blumhouse’a o jedynym ocalałym z kultu samobójców w stylu Jonestown, który eskortuje ekipę dokumentalną w ich szukaj materiału filmowego z ich kompleksu, gdy zaczynają się niewytłumaczalne zdarzenia.

15.

Męczennicy

Obejrzyj ten film na YouTube

Blumhouse / Anchor Bay Rozrywka / MovieClipy Niezależne / Via youtube.com

Podczas gdy próba przerobienia jednego z najbardziej makabrycznych i niesławnych filmów francuskiego ruchu Nowego Ekstremizmu jest poniekąd daremnym gestem, Blumhouse z pewnością próbował to zrobić, by w 2015 roku nie przychylić się do uznania fanów horrorów i krytyków.

16.

Godziny przechowywania

Blumhouse Productions / Kolekcja Christophel / Alamy

Ten quasi-horrorowy dramat, w którym występują Lee Pace i Carrie Coon, porusza tematy żalu, pojednania i akceptacji śmierci, został zasadniczo pogrzebany po jego ograniczonej premierze w 2017 roku.

17.

Wcielony

Kolekcja BH Tilt / Everett

Wydany przez Blumhouse bezpośrednio przez ich wytwórnię BH Tilt, ten miks z udziałem Aarona Eckharta pomiędzy Egzorcysta oraz Początek nie wzbudził entuzjazmu ani biznesu wśród fanów horrorów, kiedy trafił do kin w 2016 roku.

18.

Zmartwychwstanie Gavina Stone’a

Wydanie od góry / dzięki uprzejmości Everett Collection

Blumhouse Productions i WWE Studios połączyły siły w tej przesłodzonej, opartej na wierze dramacie o byłej dziecięcej gwieździe (Agenci SHIELD Brett Dalton), którego nakazana przez sąd praca społeczna wysyła go na wystawną religijną produkcję sceniczną, która inspiruje go do konfrontacji z własnym kompasem moralnym.

19.

Narodziny Smoka

Kolekcja Jamesa Dittigera / BH Tilt / Everetta

Od dyrektora Władcy umysłówta błędna fabularyzacja wydarzeń związanych z prywatną walką między Brucem Lee i Wong Jack-manem była krytycznym pariasem i ogromną bombą kasową na jej teatralnym łuku w 2016 roku.

20.

Amityville: Przebudzenie

Blumhouse Productions / Alamy

Brudny i ostatecznie zapomniany restart dla Horror w Amityville franczyzowa, Przebudzenie został opóźniony o ponad dwa lata po negatywnych pokazach testów i powtórnych sesjach, zanim został dziwacznie zwolniony przez firmę Weinstein za darmo w Google Play.

21.

Dom nad Bayou

Epix / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Pierwszy z ośmiu filmów między Blumhouse a kanałem telewizji kablowej Epix premium, ten horror z 2021 r. (który wydaje się amalgamatem 20 innych horrorów) opowiada o rodzinie, która wraca do zdrowia po akcie zdrady, która odkrywa tajemniczy zamknięty pokój w swoim wakacje w domu.

22.

Tak jak. Dzielić. Podążać.

Obejrzyj ten film na YouTube

Blumhouse Productions / Dread Central / Via youtube.com

Wydany w Halloween 2017 za pośrednictwem Cinemax, ten horror nie tylko nie odniósł sukcesu w pierwszym wydaniu, ale obecnie jest prawie niemożliwy do obejrzenia za pomocą środków prawnych na jakiejkolwiek platformie.

23.

Delirium

Obejrzyj ten film na YouTube

Obrazy uniwersalne / Via youtube.com

Koprodukcja z Appian Way Productions Leonarda DiCaprio, Delirium Topher Grace jako mężczyzna niedawno zwolniony z szpitala psychiatrycznego tylko po to, by podejrzewać, że jego odziedziczony dom może być nawiedzony w tym psychologicznym horrorze skierowanym bezpośrednio do VOD.

24.

Dashcam

Momentum Pictures / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Kontrowersyjna kontynuacja horroru Roba Savage’a z 2020 roku Gospodarzten kawałek ekranowej przerażającej gry opowiada o prawicowej teoretyku spisku i jej dawnej koleżance z zespołu, po serii nieoczekiwanych wydarzeń, które stawiają ich w starciu z uzbrojonym socjopatą i tajemniczo brutalną staruszką na obrzeżach Londynu.

25.

To jest noc

Obejrzyj ten film na YouTube

Blumhouse / Via youtube.com

Od wieloletniego pasterza Czystka franczyzy, ten dramat z epoki o Staten Islanders, którzy przewartościowują swój styl życia i przeznaczenie po wydaniu Skalisty III nie nawiązał kontaktu z krytykami podczas transmisji wideo na żądanie i ledwo zarejestrował się wśród widzów, gdy wkrótce potem film trafił do Netflix.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button