sport

Handel Knicks Draft jest mylący, ale zapowiada duży ruch w przyszłości

  • The Knicks przeprowadzili skomplikowaną transakcję w dniu draftu, dzięki czemu uzyskali więcej opcji draftu i miejsca na kapsle.
  • Poza sezonem Knicks będą musieli ścigać rozgrywających, takich jak Jalen Brunson i Malcolm Brogdon.
  • Knicks są przygotowani do wykonywania dużych ruchów, ale nie jest jasne, czy mogą to zrobić.

New York Knicks coś knują, ale co dokładnie jest niejasne.

Trzeci rok z rzędu Knicks byli aktywni w dniu draftu, ale nie w taki sposób, aby pozyskać nowych graczy.

The Knicks weszli do Draftu z 11. wyborem, a w ciągu kilku dni krążyły plotki, że chcą wymienić się na draft Purdue strażnik Jaden Ivey.

Zamiast tego Knicks zwerbowali napastnika Nowej Zelandii, Ousmane Dianga, tylko po to, by przerzucić go do Oklahoma City Thunder w zamian za przyszłe wybory do draftu. Następnie wymienili te przyszłe typy z draftu na 13-ty ogólny wybór z Charlotte Hornets, po czym wymienili się że wybierz więcej typów do Detroit Pistons. Och, i Kemba Walker też był w to zamieszany.

Dźwięk mylący? Tim Bontemps z ESPN przedstawił to tak czysto, jak to możliwe, chociaż może to nadal przyprawiać o zawrót głowy przeciętnego fana.

Zasadniczo Knicks zdobyli kilka przyszłych wyborów w pierwszej rundzie, jednocześnie usuwając trochę miejsca na limit na ten sezon poza sezonem.

Co Knicks zamierzają zrobić z tymi aktywami, jest trochę niejasne. Jest mało prawdopodobne, że sam zespół powie wiele; odkąd został zatrudniony jako prezes zespołu w 2020 roku, Leon Rose rozmawiał z mediami tylko dwa razy. Zamiast organizowania konferencji prasowej na zakończenie sezonu, jak większość kierowników zespołów, Rose przeprowadziła wywiad telewizyjny z Mike’iem Breenem w należącej do zespołu MSG Networks.

Rose opublikowała oświadczenie zespołu w piątek, mówiąc, że Knicks mają teraz „zwiększoną elastyczność finansową i kapitał poboru”.

Dodatkowe wybory mogą pomóc Knicksom w zdobyciu ich głównego celu wolnego agenta

Jalen Brunson podnosi wzrok podczas meczu.

 

Knicks podobno planują ścigać Jalena Brunsona w wolnej agencji.

 

Obrazy Tony’ego Gutierreza/AP

Według licznych doniesień, Knicks planują ścigać wolnego agenta rozgrywającego Jalena Brunsona poza sezonem.

Oczekuje się, że Brunson będzie dysponował około 20 milionami dolarów na sezon w swoim następnym kontrakcie – być może więcej, jeśli Knicks chcą go odciągnąć od Dallas Mavericks (którzy powiedzieli, że planują zatrzymać Brunsona). Obecnie projekt Knicks ma mieć około 16 milionów dolarów w przestrzeni cap, co oznacza, że ​​będą musieli sprzedać więcej kontraktów tego lata, aby dopasować się do pensji Brunsona.

Dodatkowe typy zdobyte w czwartek wieczorem mogą pomóc na tym froncie. Według Stefana Bondy’ego z The New York Daily News, Knicks mają 11 przyszłych wyborów w pierwszej rundzie w ciągu następnych siedmiu lat (chociaż niektóre z nich są chronione).

Pragnienie The Knicks, aby otworzyć przestrzeń na czapki w tym sezonie, jest jednak wynikiem krótkowzrocznego myślenia w 2021 roku.

Po zajęciu czwartego miejsca na Wschodzie w zeszłym sezonie, Knicks zachowały znaczną część swojego rdzenia, jednocześnie dodając głębokość osłony w Evan Fournier i Walker, przeznaczając łącznie 191 milionów dolarów na Derrick Rose, Alec Burks, Nerlens Noel, Fournier i Walker. Ale Knicks na flopie w zeszłym sezonie i całkowicie przegapili play-offy. Teraz próbują odejść od tych półkosztownych transakcji, aby otworzyć przestrzeń na limity i ścigać nowego rozgrywającego.

Każdy z tych indywidualnych kontraktów rozdanych w zeszłym sezonie nie powinien być strasznie uciążliwy w przeprowadzce. Walker został sprzedany w czwartek (chociaż kosztowało to Knicks kilka draftów, aby to zrobić). Umowa Fourniera jest najbogatsza, na trzy lata, pozostało 55 milionów dolarów, ale ostatni rok umowy jest opcją zespołową, co oznacza, że ​​​​ma tylko dwa gwarantowane lata na jego kontrakcie. Tymczasem Rose, Burks i Noel podpisali trzyletnie umowy z opcjami drużynowymi w ostatnim roku, co oznacza, że ​​w tym sezonie wkraczają w ostatnie gwarantowane lata.

Wydaje się jednak, że dążenie Knicks do Brunsona jest tak oczywiste (Rose wcześniej reprezentowała Brunsona, a Knicks zatrudnili tego lata ojca Brunsona do sztabu szkoleniowego), że przeciwne drużyny prawdopodobnie zażądają aktywów w zamian za niechciane kontrakty Knicksów.

Wśród plotek, że Kyrie Irving może wejść na otwarty rynek z powodu sporu kontraktowego z Brooklyn Nets, Knicks mogą również próbować otworzyć jeszcze więcej miejsca dla Irvinga.

Potencjalny handel?

Malcolm Brogdon

 

Malcolma Brogdona.

 

Michael Conroy/AP Images

The Knicks mogą również wykorzystać te dodatkowe typy do wymiany na gracza, którego chciećzamiast dołączać je do niechcianej pensji.

Knicks są podobno zainteresowani wymianą strażnika Indiana Pacers, Malcolma Brogdona. Nie jest jasne, czego potrzeba do wylądowania 28-letniego strażnika, ale dodatkowe aktywa pomagają w sprawie Knicksów.

Podobnie od dawna dyskutowano, czy Knicks wejdą na całość, aby zdobyć supergwiazdę. W zeszłym sezonie krążyły plotki, że Knicks mogą być zainteresowani Damianem Lillardem, ale handel najwyraźniej nigdy nie doszedł do skutku.

W ciągu ostatniego roku świat NBA zastanawiał się również, czy Donovan Mitchell po kolejnym rozczarowującym postsezonie poprosi o wymianę z Utah Jazz. Podczas gdy Jazz nie dają żadnych wskazówek, że wymieniliby swoją gwiazdę franczyzy, gdyby Mitchell zapytał, Knicks mają prawdopodobnie jedną z najgłębszych skarbnic w lidze.

Oczywiście Knicks nadal muszą wykorzystać te atuty. Posiadali przestrzeń na czapkę latem 2019 roku, ale nie wyszli z żadną z wielu dostępnych gwiazd.

Jak dotąd to biuro Knicks wykazywało skłonność do kopania puszek, gdy nie byli zaintrygowani obecnymi wyborami — wymienili się z powrotem i wycofali się z poprzednich dwóch wersji roboczych. Nie wykonali znaczących ruchów w terminie handlu, aw zeszłorocznej wolnej agencji głównie ponownie podpisali kontrakty z własnymi wolnymi agentami, dodając Fourniera i Walkera. Teraz wydają się gotowi do odejścia od tych wyborów.

Knicks są skonfigurowani do wykonywania pewnych ruchów; teraz jest pytanie, czy to zrobią.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button