gwiazdy

Kim Kardashian i Pete Davidson odtworzyli zdjęcie ze swojej Ariany Grande Romance

Faux pas pojawia się po tym, jak ujawniono, że Kim użyła tekstu piosenki Ariany „Pete Davidson” jako podpisu na Instagramie trzy lata przed tym, jak zaczęli się spotykać.

Od Kim Kardashian minęło już prawie dziewięć miesięcy zacząłem randkować Pete Davidson, jej pierwszy chłopak od czasu rozpadu jej związku z Kanye Westem.

Para słynna zachowała swój romans niesamowicie dyskretny na początek wiadomości o ich parowaniu rozprzestrzeniały się tylko dzięki obserwacjom ich w niedrogich restauracjach i dyskontach.

W rzeczywistości Kim nawet publicznie nie wspomniała o Pete aż do początku tego roku, a w marcu w końcu zostali oficjalni na Instagramie.

Od tego czasu zadebiutowali na czerwonym dywanie i uczestniczyli razem w Met Gala w zeszłym miesiącu, a występy Pete’a na stronie mediów społecznościowych Kima stają się coraz częstsze.

I otworzyła się też o rozmowa z terapeutą o tym, kiedy przedstawić Pete’a czwórce swoich dzieci, ujawniając, że zrobiono to po tym, jak byli razem przez sześć miesięcy.

Ponieważ ich związek wciąż rośnie w siłę, nastąpił znaczny wzrost liczby przedstawianych razem przez paparazzi.

W zeszłym miesiącu oboje zostali sfotografowani, śmiejąc się i trzymając się za ręce, gdy spacerowali razem po Los Angeles i pokazali swoje nowe pasujące fryzury nadtlenkowe.

Kim wyglądała rewelacyjnie w czarnej sukience połączonej z neonowymi zielonymi butami za kolano, a Pete ubrał ją swobodnie w czarnej bomberce i spodniach.

Jednak zdjęcia wydawały się zbyt znajome dla niektórych osób, a teraz zauważono, że zdjęcia papy są uderzająco podobne do zdjęć Pete’a z jego byłą dziewczyną Arianą Grande, które zostały zrobione w sierpniu 2018 roku.

Zdjęcia, które pojawiły się ponownie, pokazują Arianę ubraną prawie dokładnie jak Kim, w czarną sukienkę, długie rękawy i neonowe buty do ud – ale zamiast zielonego, jej są żółte.

James Devaney / GC Images

Dodając do podobieństwa, jest to rzadkie zdjęcie Ariany bez jej charakterystycznego kucyka, a jej włosy są luźne i długie wokół ramion, jak u Kim.

James Devaney / GC Images

Podobnie jak w przypadku nowych zdjęć Kim i Pete’a, Ariana trzyma Pete’a za rękę, a oboje wyglądają na niesamowicie kochanych w historycznych ujęciach.

Jamie McCarthy / Getty Images

Pete ma podobne rozjaśnione blond włosy jak teraz i znów ma na sobie bomberkę i czarne spodnie.

Gilbert Carrasquillo / GC Images

Nie trzeba dodawać, że przypadkowe odtworzenie przez Kim zdjęć Pete’a z jego byłym było niezwykle niezręczne i dyskutowali o faux pass on Reddit.

„Kim jest w erze cosplayerów” – zażartował jeden z użytkowników. Inny odpowiedział: „To jest… dziwne…”

Inny użytkownik po prostu skomentował „Cringe”, podczas gdy ktoś inny napisał: „Wstydliwy dla jej życia i duszy”.

Niektórzy nawet pytali, czy imitacja była celowa, a jedna osoba napisała: „To właściwie pierwsza rzecz, o której pomyślałem, kiedy zobaczyłem zdjęcie Kima i Pete’a. W tym momencie to naprawdę śmierdzi celowo!”

„Tak, Kim najwyraźniej spędziła czas, szukając lolowych zdjęć Pete’a i Ariany” – twierdził inny.

To nie pierwszy raz, kiedy nowy związek Kim połączył się z Arianą, a fani byli zszokowani, gdy odkryli jej stary post na Instagramie, który cytowane teksty Ari z jej piosenki „Pete Davidson” w podpisie.

Paul Morigi / Getty Images

Utwór został wydany na albumie Ariany z 2018 roku Słodzik i została zainspirowana jej relacją z ówczesnym narzeczonym. Pete i Ariana spotykali się między majem a październikiem 2018 roku i zaręczyli się w czerwcu po zaledwie jednym miesiącu spędzonym razem.

„Pete Davidson” rozpoczyna się tekstem: „Myślałem, że jesteś w moim życiu / Spójrz na mój umysł / Nie ma lepszego miejsca ani czasu / Spójrz, jak się układają / Wszechświat musi mieć moje plecy / Spadł z nieba na moje kolana / A ja wiesz, wiesz, że jesteś moją bratnią duszą i tak dalej.

Wkrótce po Słodzik uwolnienia, Kim udostępniła swoje zdjęcie, które zostało zrobione od tyłu, gdy wsiadała do żółtego samochodu, dodając podpis: „Wszechświat musi mieć moje plecy ✨”

Jej zwolennicy twierdzili, że odniesienie do piosenki nazwanej imieniem Pete’a ponad trzy lata przed tym, jak zaczęli się spotykać, było „znakiem”, że mają być razem, a jedna osoba napisała: „O, nie Kim, pośrednio manifestuje związek z Pete’em. Prawo przyciągania jest prawdziwe, ludzie!”

Inny zgodził się: „To takie piękne. Kocham to dla niej.” Podczas gdy ktoś inny skomentował zdjęcie: „Czy to znak, że jedzie?” [to go] wyjść z Pete’em?

Obejrzyj ten film na YouTube


youtube.com

Ariana nie skomentowała relacji Pete’a i Kim, ale wydaje się, że nie ma żadnych ostrych uczuć, gdy Kim się pochwaliła pudełko PR że została wysłana do asortymentu makijażu Ariany REM w marcu.

Piosenkarka już dawno odeszła od swojego romansu z Sobotnia noc na żywo ałun i żonaty agent luksusowych nieruchomości Dalton Gomez w zeszłym roku.

Pete wcześniej zadzwonił do Ariany za nazwanie go „rozpraszaczem” po ich rozstaniu, a także za udostępnienie intymnych szczegółów na jego temat na Twitterze.

W bezczelny tweet który został szybko usunięty, Ariana powiedziała fanowi, że Pete ma „10 cali”, a Pete później przyznał, że „nie podobał mu się” fakt, że to zrobiła.

Próbując zbagatelizować swój rozmiar, zażartował w swoim stand-upie: „Wszystko jest dla niej ogromne!” przed dodaniem: „Dlaczego miałaby mówić wszystkim, że mam ogromnego penisa? Żeby każda dziewczyna, która widzi mojego fiuta do końca życia, była zawiedziona”.

Bank zdjęć Nbc / NBCU za pośrednictwem Getty Images

Mimo to komentarz Ariany miał pewne korzyści dla Pete’a, ponieważ Kim niedawno przyznał, że słyszał o jego „BDE”, co oznacza „energię wielkiego kutasa”, że pierwotnie ją narysował do jej obecnego chłopaka.

I jak mówi stare powiedzenie, wszystko dobrze, co się dobrze kończy, prawda Pete?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button