gwiazdy

Odważne i piękne: Carter wyznaje Ridge’owi, że jest zakochany w Quinn

W biurze Forrester Ridge toczy się w Carter. Nie ma sensu ożenić się z Paryżem, kiedy wciąż jest zakochany w Quinn. „Powiedz mi, że się mylę!”

W rezydencji Forrestera Eric pyta Quinn, czy uważa, że ​​Paryż jest kobietą, którą Carter naprawdę kocha. Ona wzrusza ramionami. Nie ma znaczenia, co ona myśli… jedyne, na co mogą liczyć, to to, że Carter i Paris podejmą właściwą decyzję. Eric pyta, czy to oznacza, że ​​nie akceptuje ich ślubu.

Więcej: Znajoma twarz dołącza do B&B, aby „naprawdę zabawne ujawnienie”

W biurze projektowym Grace mówi Paris, że ona i Carter nie zbudowali fundamentu miłości i zaufania. Nie może tego poprzeć. „To po prostu złe”. Paris przekonuje: „To nie jest złe”. Nic nie przysięga i nikt nie powstrzyma tego ślubu. Gdy ona wciąż mówi i podnosi pierścionek zaręczynowy, wchodzi Hope. Woła: „O mój Boże! Ty i Zende jesteście zaręczeni?!”
Mam nadzieję, że entuzjastycznie B&B

Grace marudzi: „Gdyby tylko. Moja córka jest zaręczona z Carterem. Zloty nadziei, „Ty i Carter… zaręczeni…” Grace mówi, że była tak samo zszokowana jak Hope – nie przychodzą lepiej niż Zende Forrester, ale to nie było wystarczająco dobre; Paryż chce odrzucić tę przyszłość naciągaczem. Nie może tego poprzeć. Paris informuje matkę, że jeśli nie może ich wesprzeć, powinna trzymać się z daleka od ślubu. Grace odchodzi, mając nadzieję, że Hope przemówi córce do rozsądku. – Może cię wysłucha.

Hope, będąc sama, pyta Paris, czy jest szczęśliwa. Jest najszczęśliwsza, jaką kiedykolwiek była. Nadzieja mówi jej, że pierścionek jest wspaniały. Paris rozmyśla: „Jesteś moim przyjacielem. Proszę po prostu powiedz, że cieszysz się moim szczęściem. Nadzieja wygląda na osaczoną.

Na dachu Zende pompuje żelazo, gdy pojawia się Grace. Narzeka, że ​​wszystko, czego kiedykolwiek pragnęła dla swoich córek, to żeby żyły dobrze. Być produktywnymi członkami społeczeństwa i uczciwie osiedlać się z dobrymi ludźmi. Zende jest trochę zagubiony. Grace krzyczy: „Carter zaproponował!! A Paris powiedział tak!” Błaga projektanta, aby zrobił coś, aby temu zapobiec.
Żelazko z pompką Zende B&B

W głównym biurze Ridge wciąż krzyczy na Cartera, który w końcu rzuca się w oczy i przyznaje: „Tak! Jestem zakochany w Quinn i doprowadza mnie to do szaleństwa!” Nie może być z kobietą, którą kocha i musi iść dalej. „Muszę poślubić Paryż”.
Carter wyznaje B&B

Ridge mówi Carterowi: „Wiedziałem o tym”. Carter upiera się, że nic się nie dzieje z nim i Quinnem, i powtarza, że ​​musi zawiązać węzeł z Parisem. Ridge pyta, jak to zadziała, kiedy kocha Quinna. Carter rozmyśla: „Jeden dzień na raz”. Ridge jest niedowierzający i pyta, jak Eric pasuje do tego wszystkiego. Carter odpowiada: „Z żoną tam, gdzie jego miejsce. Jak myślisz, dlaczego to robię?!” Wyjaśnia, że ​​Paris miał podejrzenia co do niego i Quinna i nie pozwala jej iść z tym do Erica i powodować więcej zakłóceń w szczęściu Quinna. Ridge wspomina, że ​​pędzi w przyszłość z Paryżem, ponieważ ucieka przed swoją przeszłością z Quinnem. Carter musi. Nie skrzywdzi ponownie Erica i będzie musiał sobie radzić. Ridge sugeruje, że najpierw umawia się z Paryżem. Carter odpowiada: „Decyzja została podjęta!” Jutro wychodzi za mąż za Paryż i potrzebuje tam wsparcia swojego najlepszego przyjaciela. “Liczę na Ciebie.”
Oszołomiony grzbietem B&B

Na dachu Zende jest zdumiony słysząc, że Carter oświadczył się, a Paris powiedział tak. Grace błaga go, żeby coś zrobił, ale nie będzie się płaszczył. Kocha ją, ale podjęła decyzję i musi to uszanować. “Dziękuję za informację.”

Więcej: Denise Richards dołącza do OnlyFans

W biurze projektowym Hope ostrzega Paryż, że wszystko dzieje się naprawdę szybko. Paris prosi ją, by nie próbowała jej z tego wyperswadować. Prosi Hope, żeby przyszła na wesele. Hope musi jeszcze raz to usłyszeć. Paris mówi: „Kocham Cartera i chcę być jego żoną”. Ściskają się i wchodzi Carter. Hope ćwierka jej gratulacje. „Zaproponowałeś! Wow!” Carter uśmiecha się szaleńczo. – Możesz to powtórzyć.
Carter uśmiecha się szaleńczo B&B

W rezydencji Forrestera Eric przerywa rozmowę z Quinnem, gdy dostaje SMS-a i musi uciekać do klubu. Quinn patrzy na jej portret i wraca myślami do Cartera, który go uratował, kiedy Eric kazał mu się go pozbyć.

Więcej: Gwiazdy B&B drażnią wybuchowe sceny nagrane w Monte Carlo

W biurze projektowym Carter i Paris canoodle, a ona zapewnia go, że jest najszczęśliwsza, jaką kiedykolwiek była. Nie pozwoli matce zrujnować najlepszego dnia w jej życiu i mówi, że Hope zgodziła się przyjść. Carter upiera się, że od razu biorą ślub. „To nie może się zdarzyć wystarczająco szybko”. Paris jest zachwycony i pyta, czy powinni zaprosić Zende — powiedział, że jest fajny w ich związku. Chciałaby również zaprosić Billa Spencera, który był hojny dla fundacji. Carter sugeruje Charliego jako ministra — został wyświęcony. Zgadzają się na ceremonię w Il Giardino — jutro. Paris z piskiem radości rzuca się w ramiona Cartera.

Więcej: Ekskluzywny! John McCook ujawnia historię Y&R, którą odrzucił

Ridge wchodzi do rezydencji Forrestera i spogląda na portret Quinn, gdy w jego umyśle pojawia się wyznanie Cartera o jej miłości.

Więcej: Twist w Yellowstone, który zmieni wszystko dla Beth

Quinn wchodzi do głównego biura, gdzie Carter informuje ją, że on i Paris biorą jutro ślub w Il Giardino. Gapi się: „Jutro? Jutro?!” Carter gada, że ​​nie może tak dalej iść, musi iść naprzód i budować życie, które nie zaczyna się i nie kończy na kobiecie, która jest poza jego zasięgiem. „Ale wystarczająco blisko, by dotknąć… to tortura”. Quinnowi jest bardzo przykro. Błaga go, aby nie żenił się tak szybko z Paryżem. Prosi ją, aby nie próbowała go zatrzymywać. „Nie mogę już tak żyć. Ale nie popełnij błędu. Zawsze będę cię kochał.” Quinn woła: „Ja też zawsze będę cię kochać, Carter”.

Więcej: Gwiazdy B&B z podróży do Monako informują o stanie zdrowia

Następny Piękna i Bestia: Eric obiecuje świetlaną przyszłość rozradowanej Donniea Quinn i Bridget odkrywają szokującą prawdę o ćwiczeniach Erica.

Robić. Nie. Panno Cud w Odważne i piękne Najbardziej oszałamiające sesje zdjęciowe Jacqueline MacInnes Wood kiedykolwiek w galerii zdjęć poniżej.

Pamiętaj, że jeśli kupisz coś, klikając link w tej historii, możemy otrzymać niewielką prowizję od sprzedaży.

Przegapiłeś dzisiejszy odcinek? Nadrobić zaległości przez Paramount Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button