gwiazdy

13 gwiazd, które żałują swoich pseudonimów

Nicki Minaj został zmuszony do używania pseudonimu!

Wielu aspirujących aktorów i piosenkarzy wybiera pseudonim sceniczny przed udaniem się do Hollywood. Kiedy w końcu osiągną wielki sukces, będzie to nazwa, którą zobaczą w światłach zamiast tej, z którą się urodzili.

Podczas gdy wiele celebrytów silnie identyfikuje się ze swoimi pseudonimami, są też tacy, którzy żałują, że nigdy nie wybrali fałszywego nazwiska. Niektórym udaje się zmienić swoje imiona, ale inni utknęli przy nazwisku, którego nienawidzą.

Oto 13 celebrytów, którzy żałują, że zmienili swoje imiona na Hollywood:

1.

Martin Sheen urodził się jako Ramon Estévez, ale na początku swojej kariery aktorskiej był przekonany do używania pseudonimu.

Arturo Holmes / Getty Images dla GCAPP

Powiedział Bliżej co tydzień„Czasami dajesz się przekonywać, gdy nie masz wystarczającej wnikliwości, a nawet odwagi, by stanąć w obronie tego, w co wierzysz, i płacisz za to później… Ale oczywiście mówię tylko za siebie. “

Kevin Winter / Getty Images

Podczas gdy jego syn i kolega aktor, Charlie Sheen – którego nazwisko brzmi Carlos Estévez – przyjęli podobne pseudonim sceniczny, jest wdzięczny, że udało mu się wpłynąć na swojego starszego syna Emilio Estéveza, by działał pod swoim prawdziwym imieniem.

Kolekcja Jima Smeala / Rona Galelli przez Getty Images

2.

Thandiwe Newton teraz zawodowo używa prawdziwej pisowni swojego imienia, ale przez 30 lat działała pod nieco zmienioną wersją — Thandie Newton.

Araya Doheny / WireImage / Via Getty

Nazwa sceniczna zaczęła się jako błąd ortograficzny w napisach końcowych jej filmu z 1991 roku Flirtuje. Mimo że jej bohaterka również miała na imię Thandiwe, aktorka została błędnie uznana za Thandie — i tak się stało.

Samuel Goldwyn Films / © Samuel Goldwyn Films / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Jednak w 2021 roku wróciła do poprawnej pisowni swojego imienia, mówiąc: Brytyjski Vogue„To moje imię. Zawsze było moje imię. Odbieram to, co moje”.

Alexi J. Rosenfeld / WireImage / Via Getty

3.

Anne Hathaway nazywa się jej imieniem, ale nienawidzi, gdy nazywa się ją Anne i żałuje, że uczyniła to swoim zawodowym imieniem.

Daniele Venturelli / Getty Images dla Bulgari

Na Dzisiejszy pokaz, powiedziała: „Kiedy miałam 14 lat, zrobiłam reklamę i musiałam zdobyć moją kartę SAG, a oni zapytali mnie:„ Jak chcesz się nazywać? A ja na to: „Cóż, powinno to być moje imię. Nazywam się Anne Hathaway”. Wydawało mi się, że to właściwy wybór, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, że przez resztę mojego życia ludzie będą nazywać mnie Anne”.

Daniele Venturelli / WireImage / Via Getty

Ujawniła również, że wolałaby, aby wszyscy nazywali ją Annie, tak jak wszyscy w jej życiu osobistym ją znają.

Laurent Koffel / Gamma-Rapho przez Getty Images

4.

Nicki Minaj urodziła się jako Onika Maraj — a jej pseudonim nie był nawet jej wyborem.

Powiedziała Opiekun„Jedna z pierwszych umów produkcyjnych, które podpisałem, facet chciał, żebym nazywał się Minaj, a ja walczyłem z nim zębami i pazurami. Ale przekonał mnie. Zawsze tego nienawidziłem”.

Dimitrios Kambouris / Getty Images dla Marca Jacobsa

Dla niej Nicki Minaj jest postacią, którą gra. Powiedziała: „Czuję, że to jeden wielki spektakl teatralny. To przedstawienie”.

Andreas Rentz / Getty Images dla MTV

5.

Nicholas Leanos zyskał sławę pod imieniem Lil Xan, zanim zmienił pseudonim sceniczny na Diego, które jest jego prawnym drugim imieniem.

Nazwa „Lil Xan” – skrót od Xanax – była wyraźną sprzecznością z antynarkotykową postawą, jaką raper przyjął w swoich tekstach. Przede wszystkim w swoim przełomowym hicie „Zdrada” powiedział: „Xans cię nie zmusi / Xans cię zabierze / Xans cię sfałszuje / A Xans cię zdradzi”.

Xavi Torrent / Redferns / Via Getty

Zmiana imienia nastąpiła zarówno po jego decyzji o rzuceniu narkotyków, o których pisał w poprzednich piosenkach, jak i po stracie kolegi rapera, Lil Peepa, który zmarł po przedawkowaniu.

David Wolff – Patrick / Redferns / Via Getty

Powiedział Złożony, „Całość przypomina podróż. To nie jest tak, że dawno temu Xan nagrał piosenkę o Xanaxie, jest pieprzonym kłamcą”. Oni widzą, jak rozwija się moja podróż. Wiele miesięcy temu przechodziłem przez to i tak było aż do „Zdradzona”. Teraz mogą zobaczyć, gdzie to się zaczęło, co się stało i gdzie teraz jestem”.

Jeff Hahne / Getty Images

6.

Jude Law urodził się jako David Law, ale kiedy jako nastolatek zapisał się do londyńskiej młodzieżowej grupy teatralnej, zaczął używać jednego ze swoich dwóch drugich imion jako pseudonimu teatralnego.

Mike Marsland / Mike Marsland / WireImage / Via Getty

Żałował jednak, że przyjął nowe imię, gdy spowodowało to zamieszanie co do jego płci.

David M. Benett / Dave Benett / Getty Images dla Steve’a Lazaridesa

Zakładając, że uczeń imieniem Jude musi być dziewczynką, Narodowy Młodzieżowy Teatr Muzyczny przydzielił go do akademików dla dziewcząt.

Dominik Bindl / WireImage / Via Getty

7.

Dante Smith rozpoczął karierę muzyczną pod pseudonimem Mos Def, ale w 2012 roku wybrał nowy pseudonim sceniczny — Yasiin Bey.

Pascal Le Segretain / Getty Images dla Louisa Vuittona

Powiedział GQ„Zacząłem się obawiać, że Mos Def jest traktowany jako produkt, a nie osoba, więc Yasiin chodzę od 1999 roku. Na początku było to tylko dla przyjaciół i rodziny, ale teraz deklaruję to otwarcie ”.

Shareif Ziyadat / WireImage / Via Getty

Powiedział także Opiekun“[I don’t want] do czynienia [any more] z jakimkolwiek pseudonimem lub separacją między ja, które widzę i znam siebie”.

Stephane Cardinale – Corbis / Corbis przez Getty Images

8.

Joan Crawford urodziła się jako Lucille LeSueur, ale kiedy podpisała kontrakt z MGM, studio ją zmusiło zmienić jej imię.

Zdjęcia archiwalne / Obrazy Getty

Ówczesny szef MGM pozwolił fanom zagłosować, jakie powinno być nowe imię aktora.

George Hurrell / Getty Images

Podobno nienawidziła tego imienia, ponieważ uważała, że ​​„Crawford” brzmiało zbyt podobnie do „langusty”.

Kolekcja Silver Screen / Getty Images

9.

Kiedy Alyssa Stephens zaczynała karierę rapera, użyła rasistowskiego szyderstwa jako pseudonimu. Jednak po krytyce, ona zmieniłem to do Latto.

Marcus Ingram / Getty Images dla Untrothered

Dla niej „Latto” jest skrótem od „loterii” i to reprezentuje nowy rozdział. Odnosząc się do zmiany nazwy w jej piosence „The Biggest”, rapowała: „To jest sprzeczne z tym, za czym opowiadam się / Reakcja nie jest tym, co planowałam… Nowa łóżeczko / nowy bicz / nowe imię / Nadal jestem tą suką ”.

Frazer Harrison / Getty Images

Ona powiedziała Gorący Freestyle„Wiesz, że możesz znać swoje intencje, ale to są obcy, którzy cię nie znają, nigdy nawet nie spotkali cię osobiście… Więc musicie się wzajemnie wysłuchać, a jeśli wiesz, że to nie są twoje intencje i to jest jak to jest postrzegane, to jak, dlaczego nie wprowadzić zmiany lub zmienić to?”

Mindy Small / FilmMagic / Via Getty

Odniosła się również do wzięcia odpowiedzialności za to na Twitterze.

Jeszcze tego nie skończyliście? Przeprosiłem za to wiele razy, mimo że nie nazwałem się w wieku 8 lat. Wziąłem na siebie winę/odpowiedzialność, odwróciłem nowy rozdział & podsumowałem to pozytywnie.. wszystko przy zachowaniu moich znaków towarowych, LLC itp. bez rozgałęzień zbyt daleko od mojej ustalonej marki❤️ https://t.co/H5RxQNUXHi

@Latto / Via Twitter: @Latto

10.

ZACIER aktor Harry Morgan urodził się jako Harry Bratsberg. Chociaż był dumny z norweskiego dziedzictwa, jakie reprezentowało jego nazwisko, uległ presji, by zmienić je w swojej karierze.

Archiwum zdjęć Cbs / Getty Images

Powiedział Chicago Tribune„Żałuję, że nie zmieniłem swojego imienia, prawdę mówiąc… jestem za zapamiętaniem swoich korzeni”.

Zdjęcia archiwalne / Obrazy Getty

Powiedział również, że żałuje, że nie był w stanie stanąć w obronie siebie w sposób, w jaki John Hodiak odmówił MGM zmiany nazwiska. Powiedział: „Chcieli, żeby zmienił nazwisko, a on powiedział: nie, to moje imię. I był dumny z tego, że jest Ukraińcem”.

Archiwum zdjęć Cbs / Getty Images

11.

Oficjalne imię Kid Rocka to Robert Ritchie i uważa, że ​​jego pseudonim sceniczny to „najgorsze imię na świecie”.

Gary Miller / Getty Images

Powiedział tytuł grzecznościowy„Jedyną osobą, która miała głupsze imię niż ja, był Świeży Książę”.

Dia Dipasupil / Getty Images dla Chruchill Downs

„Kiedy miałem szesnaście lat, brzmiało to jak fajna nazwa rapu. Ale tak się stało, a teraz to ja. Będę 80-letnim mężczyzną –„ nazwij mnie dzieciakiem ”- kontynuował.

Brian Sevald / NBAE przez Getty Images

12.

Zanim przeszedł do J. Cole’a, Jermaine Cole rapował pod pseudonimem Therapist.

Josh Brasted / WireImage / Via Getty

Kiedy był nastolatkiem, lokalna grupa rapowa Bomb Shelter była mentorem dla niego, a twórcze imiona członków — w tym Nervous Reck i Filthy Ritch — zainspirowały go do znalezienia własnego. Pomogli mu wymyślić „Terapeuta”, przeglądając słownik.

Astrida Valigorsky / Getty Images

Nie trwało to jednak długo. Powiedział MTV Kiedy miałem 17 lat„Kilka lat później zdałem sobie sprawę, że Terapeuta brzmi jak imię zapaśnika. Wiesz, jak pseudonim. To nie było prawdziwe… J. Cole czuł się jak moje prawdziwe imię… próbował być kimkolwiek.”

Mychal Watts / WireImage / Via Getty

13.

I wreszcie, gdy 16-letnia Emily Stone była już zajęta w SAG, zarejestrowała się pod pseudonimem Riley Stone. Jednak sześć miesięcy później wróciła i zmieniła to na Emmę Stone.

Milos Bicanski / Getty Images

Ona powiedziała Dzisiejszy pokaz„Niekoniecznie z powodu [Baby Spice], ale tak, w drugiej klasie podszedłem do nauczycielki i poprosiłem ją, żeby mówiła do mnie Emma? Tak. A czy to z powodu Emmy Lee Bunton z Spice Girls? Tak, było.”

Milos Bicanski / Getty Images

Jednak tęskni za jej legalnym imieniem. Ona powiedziała W Magazine“Tęsknię za Emily. Chciałbym ją odzyskać.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button