gwiazdy

Czy Sheila z Bold & Beautiful zabiła Li? Czy Paryż poślubi Cartera?

Odważne Piękne połączenie Sheila Li Paris Carter Quinn

Źródło: Howard Wise/JPI (3)

Kiedy Piękna i BestiaSheila robi się naprawdę, naprawdę interesująca, rzeczy się dzieją. A w tym tygodniu rzeczy na pewno się wydarzyły. Ale potem, po gniewnych konfrontacjach, zdradzie i katastrofie, wydarzyła się najgorsza z możliwych rzeczy: Sheila odeszła, zostawiając nas z… cóż, wkrótce do tego dojdziemy.

Finn ma dwie mamusie

Sheila i Li od dłuższego czasu są na kursie kolizyjnym. Na długo przed śmiercią Finna, ci dwaj byli skazani na walenie głów. Chodzi mi o to, że nie chodzi tylko o to, że każdy z nich chciał postawić roszczenia na Finna. Chociaż nigdy tak naprawdę nie badaliśmy tego zbyt głęboko, obie te kobiety były związane z tym samym mężczyzną. Nigdy tak naprawdę nie mieliśmy pojęcia o związku między Jackiem i Sheilą, ale to musiało być coś więcej niż prosta sprawa. W końcu udało mu się przekonać Sheilę do oddania dziecka.

Śmiała piękna Sheila Li

To spojrzenie, które nadajesz swojej nowej przyjaciółce, kiedy mówi: „Świetnie wyglądałbyś w spodniach haremowych!”

Źródło: Howard Wise/JPI

Tak, tak, ty i ja wiemy, że ma mnóstwo dzieci do stracenia, z których większość nigdy nie jest wymieniona, nie mówiąc już o zajmowaniu się jej myślami. Ale mimo to Sheila musiała coś czuć do Jacka, aby przekonał ją, by oddała Finna.

Podobał mi się pomysł, by Sheila i Li współpracowały, aby pomóc Finnowi wyzdrowieć, tworząc niełatwy sojusz oparty na wzajemnej nieufności wobec rodziny Forresterów. Ale oczywiście wszyscy wiemy, że skorpion i żaba nie mogą współistnieć.

Rozbić się! Bang Boom!

Jeśli jest jedna rzecz, która mnie niepokoi w tym, jak potoczyły się sprawy w tym tygodniu, to to, że serial nalegał, aby Li wyglądał na głupiego. Przykro mi, ale ta kobieta była na tyle sprytna, że ​​przemyciła syna z kostnicy, założyła prowizoryczny szpital i w pojedynkę utrzymała go przy życiu. Czy naprawdę mamy sądzić, że nie była na tyle mądra, żeby przejść, powiedzmy, 6 metrów, zanim zadzwoniła na policję?

Pod koniec dnia Li mogła zostać zniszczona nie przez Sheilę, ale przez jej własny brak inteligencji.

Ale ogromne rekwizyty dla zespołu produkcyjnego w Odważne i piękne za wynikły pościg samochodowy, zderzenie i eksplozję. Absolutnie gardzę, gdy mydła próbują i inscenizują wypadki samochodowe, ponieważ nieuchronnie wiąże się to z jasnymi światłami świecącymi w oczach aktora, który podobno „prowadzi”, a następnie szarpnięciem fałszywej kierownicy w lewo, podczas gdy kamera jest szarpnięta w prawo .

Tutaj, Dni naszego życiaJennifer odgrywa typowy wrak mydlanego samochodu.

Ale to prawda, nie zamierzałem tego ciąć Śmiały i piękny. Dzień przed wyemitowaniem scen ktoś na wystawie użył słowa „spektakularny”, opisując mi, co miało się wydarzyć. Mogłem przewrócić oczami lub nie… tylko po to, by udowodnić, że się myliłem, kiedy ognista śmierć Li była tym wszystkim, a nawet więcej.

B&B Li wypadek samochodowy

Li przekonał się na własnej skórze, że kiedy igrasz z ogniem, to się poparzysz. W tym przypadku ogniem była Sheila… i, hm, prawdziwy ogień.

Źródło: zrzut ekranu CBS

Oczywiście byłabym niedbała, gdybym nie wskazała, że ​​jest to w zasadzie powtórka historii, w której Thomas ścigał Emmę swoim samochodem, co w końcu doprowadziło do jej upadku z klifu. Więc Sheila zabiła Li, czy to był wypadek? Niech rozpocznie się debata!

Jeśli był jakiś minus w odejściu Li, to to, że wydarzyło się to w środę, co oznaczało, że serial miał jeszcze dwa odcinki do wypełnienia. Co oznaczało — westchnienie — dwa solidne dni w Carter/Paryżu.

Pytanie o miliard dolarów

Grace wydobyła te słowa z moich ust, kiedy zapytała Parisa i Cartera – którzy zdecydowali się jak najszybciej pobiec do ołtarza – jaki jest ten pośpiech. Mam na myśli, oczywiście, odpowiedź, której bohaterowie nie mogli udzielić, była oczywista: „To jest Odważne i piękne gdzie po zaręczynach zawsze następują szybkie zaślubiny, z wyjątkiem przypadku Flo i Wyatta, ponieważ ludzie mają nadzieję, że po prostu pojawi się pewnego dnia i ogłosi Felony Flo spadła z klifu.

Bold Paris Carter biuro HW

„Prawdopodobnie powinienem dać Zende szansę na złożenie mi lepszej oferty. Tak właśnie działa małżeństwo, prawda?

Źródło: Howard Wise/JPI

Niezaangażowanie Cartera i Parisa to najgorsze przedstawienie na kilku różnych poziomach. Przede wszystkim parowanie jest w 100 procentach punktem fabuły. Nikt tak naprawdę nie chce, żeby się spotkali, ani nie sądzi, że się spotkają. I byłoby dobrze, gdyby historia, w której są, miała sens. Ale tak nie jest, ponieważ wszyscy byliśmy tam, kiedy zaledwie kilka miesięcy temu Paris jasno dała do zrozumienia, że ​​ma lepsze rzeczy do roboty niż przywiązywanie się do jednego mężczyzny. Była mniej więcej tak zainteresowana małżeństwem jak ja sałatą.

Nagle zachwyca się tym, jak bardzo jest podekscytowana wyjściem za mąż za faceta, z którym była na trzech randkach.

Co gorsza, Paris miała miejsce w pierwszym rzędzie, gdy jej siostra była zaręczona z Carterem, ale uprawiała seks z Zende. Wie dokładnie, jak to wygląda, i powinna zobaczyć, co dzieje się między Quinnem i Carterem. Heck, kilka tygodni temu było jasne, że ona zrobił wiesz, nawet ośmielił się powiedzieć Quinnowi, żeby się wycofał. Dlaczego więc, u licha, Paryż miałby nagle wzruszyć ramionami i powiedzieć: „Wiesz co? Wiem, że lubisz inną kobietę i wcale nie jestem zainteresowany małżeństwem, ale zróbmy to… jutro!”

Poślubiający się mężczyzna

Przynajmniej rozumiem motywy Cartera. Zostały mi przeliterowane. Nie kocha Paryża, ale wydaje mu się, że z czasem może dojść do tego punktu. Radiostacja w jego głowie odtwarza w kółko jedną piosenkę. Zaśpiewaj ją, jeśli znasz słowa: „Jeśli nie możesz być z tą, którą kochasz, kochanie, kochaj tę, z którą jesteś”.

Śmiały Piękny pierścionek quinn Carter

„Cudowne Bliźniacze moce… aktywuj! Kształt superpary!”

Źródło: Howard Wise/JPI

Carter jest zmęczony obserwowaniem, jak wszyscy wokół znajdują miłość i szczęście. Jest gotów mieć trochę tego dla siebie. Poza tym, od wieków obserwował klan Forresterów w akcji, wie, że jest spóźniony na małżeństwo startera, aby po kilku miesiącach mógł porzucić. Prawdopodobnie ma nadzieję, że Maya wróci, aby przez jakiś czas mógł zagrać w ping ponga między siostrami Buckingham, co jest sprawdzoną formułą wygrywającą w tym programie.

Przypadkowe myśli

• To już czas dla Grace, by miała cechę charakteru wykraczającą poza „wtrącającą się matkę”. Cassandra Creech jest interesującą artystką i chcę zobaczyć, jak jej alter ego miesza się z niektórymi innymi mieszkańcami Los Angeles.

• Skoro Sheila jest na wolności, czy nie byłoby sensowne, gdyby Ridge zebrał obie rodziny pod jednym dachem, aby zapewnić im bezpieczeństwo? Umieść Taylora, Ridge’a i Brooke w tym samym domu podczas burzy, śmiało rzucaj piorunami, wyeliminuj moc i masz zadatki na… cóż, dramat lub farsę, w zależności od tego, w którą stronę chcesz iść!

B&B Brooke, Ridge, Taylor

„Co powiecie, panie? Piżama party? Opcjonalna piżama?

Źródło: Howard Wise/JPI

• Gdy tylko stało się jasne, że w Południowej Kalifornii pada deszcz, czy nie wiedziałeś, że wydarzy się coś złego? Wszyscy wiemy, że każdy rodzaj dostrzegalnej pogody na mydłach wskazuje, że punkt fabularny wkrótce się rozwinie!

Teraz, kiedy już się zważyliśmy Odważne i piękneaktualna lista par, dlaczego nie dołączyć do nas, aby uzyskać aktualizację statusu od Dni naszego życia‘aktualna uprawa rzekomych gołąbków?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button