gwiazdy

Kevin Love i Kate Bock są małżeństwem! Wewnątrz ich wesela inspirowanego Wielkim Gatsby w Nowym Jorku

Kevin Love i Kate Bock są małżeństwem!  Wewnątrz ich wesela inspirowanego Wielkim Gatsby w Nowym Jorku

Kevin Love i Kate Bock są małżeństwem! Wewnątrz ich wesela inspirowanego Wielkim Gatsby w Nowym Jorku

Allan Zepeda

Przedstawiamy Loves!

Gwiazda NBA Kevin Love i modelka Kate Bock pobrali się w sobotę 25 czerwca na wspaniałym weselu w Bibliotece Publicznej Nowego Jorku na oczach swoich rodzin i najbliższych przyjaciół.

„Miasto jest tak bardzo częścią naszej historii i wydawało się, że słuszne było zebranie wszystkich naszych ulubionych ludzi w tak kultowej nowojorskiej instytucji”, modelka, przedsiębiorca i założycielka Love Kate, lat 34, mówi wyłącznie PEOPLE. . „Kevin i ja jesteśmy bardzo ciekawskimi ludźmi i kochamy literaturę, sztukę i historię, a Nowojorska Biblioteka Publiczna obejmuje to wszystko w tak romantycznym otoczeniu. do miasta, które kochamy. Uwielbiamy też, że jest tak blisko miejsca, w którym mieliśmy naszą pierwszą randkę – hotelu St. Regis.”

Z pomocą ich konsultantki ślubnej Marcy Blumpara zamieniła historyczny obiekt w Nowym Jorku w „bal inspirowany Wielkim Gatsby”, jak twierdzi Bock, a wszyscy goście zostali poproszeni o ubranie się w czerni i bieli.

„Myśleliśmy, że jest szykowny, ponadczasowy i elegancki” – dzieli się z PEOPLE.

Podczas ceremonii panna młoda była oszołomiona w niestandardowej, „tradycyjnej i eleganckiej” sukni Ralpha Laurena połączonej z butami Ralpha Laurena, biżuterią i dopasowanym welonem o długości katedry. W skład zespołu glam Bock wchodzili wizażystka Lisa Aharon i fryzjer Adam Maclay.

„Moja sukienka została zainspirowana suknią ślubną Grace Kelly” – mówi Bock PEOPLE. „Była prawdziwą ikoną, którą zawsze mnie inspirowała i która moim zdaniem jest ponadczasowa. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam tę sukienkę osobiście, jedyne, o czym mogłam pomyśleć, to „to jest dzieło sztuki”. Jest wyjątkowy, bardzo królewski i całkowicie olśniewający”.

Kevin Love i Kate Bock są małżeństwem!  Wewnątrz ich wesela inspirowanego Wielkim Gatsby w Nowym Jorku

Kevin Love i Kate Bock są małżeństwem! Wewnątrz ich wesela inspirowanego Wielkim Gatsby w Nowym Jorku

Allan Zepeda

„Nie ma bardziej ponadczasowej i szykownej marki, która jest dokładnie tym, co wyobrażałam sobie w dniu ślubu” – dodała, pracując z kultową amerykańską marką nad jej wymarzonym strojem. „Współpracowaliśmy nad wizją mojej sukienki i tego, jak pasowała do mojego ślubu — czarno-biała piłka przywołująca oldschoolowy glamour Nowego Jorku, inspirowana Wielki Gatsby, Sinatra i ikony Hollywood lat 50. i 60. Doskonale zrozumieli, o czym marzyłem w przypadku mojej sukienki, i przełożyli moją wizję przez kultowe soczewki Ralpha Laurena, aby była naprawdę jedyna w swoim rodzaju”.

Pan młody również ubrał się w niestandardowego Ralpha Laurena.

„Kevin ma świetne wyczucie stylu i sprawia, że ​​smoking wygląda tak dobrze”, mówi Bock. „To było naprawdę zabawne, wybierając tkaniny i kolory dla jego wyglądu i wybierając różne szczegóły z referencji, które wyciągnęliśmy. Widząc, jak przymierza, naprawdę ten dzień nagle stał się prawdziwy!

Para złamała tradycję w swój wielki dzień, przyjeżdżając razem na miejsce ślubu.

„Kevin i ja nie czuliśmy, że to ważne, aby trzymać rzeczy osobno” – mówi Bock PEOPLE. „Wspólnie zaplanowaliśmy ślub, szykowaliśmy się razem i razem pojechaliśmy do Biblioteki”.

Po ceremonii i przyjęciu goście udali się na afterparty do Célon Lounge w hotelu Bryant Park.

ZWIĄZANE Z: Gwiazda NBA Kevin Love mówi, że on i narzeczona Kate Bock są „bardzo podekscytowani”, aby wziąć ślub tego lata

W styczniu 2021 r. Love — grająca dla Cleveland Cavaliers — i Sport ilustrowany Model okładki kostiumu kąpielowego ogłosili swoje zaangażowanie na Instagramie obok romantycznych czarno-białych zdjęć z propozycji Love.

„Cóż, to była najlepsza niespodzianka urodzinowa, jaką mogłam sobie wyobrazić. Nie mogłabym być bardziej szczęśliwa, że ​​zostałam poproszona o bycie Miłością. Serce pęka przez cały dzień i noc” – napisała Bock w swoim poście, dzieląc się zakończeniem. Spójrz na nią pierścionek zaręczynowy z brylantem.

ZWIĄZANE Z: Gwiazda NBA Kevin Love i ORAZ Modelka kostiumu kąpielowego Kate Bock jest zaręczona

Nigdy nie przegap żadnej historii — zarejestruj się bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE aby być na bieżąco z tym, co PEOPLE ma do zaoferowania, od soczystych wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

W lutym Bock powiedział PEOPLE, że ona i Love są zsynchronizowani, jeśli chodzi o planowanie ślubu.

„Jestem bardzo szczęśliwa, że ​​oboje jesteśmy dopasowani do naszego stylu i estetyki, jeśli chodzi o wystrój domu, wesela lub styl” – powiedziała. „Na szczęście nie było w tej sprawie zbyt wielu nieporozumień. Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że możemy zorganizować naszą wymarzone przyjęcie, które moglibyśmy urządzić razem dla wszystkich naszych przyjaciół i rodziny. Oboje dorastaliśmy w różnych stanach, a następnie w różnych krajach i potem mieszkaliśmy w wielu różnych stanach, śledząc naszą karierę. Mamy ludzi na całym świecie, więc myślę, że jesteśmy po prostu bardzo podekscytowani, że wszyscy nasi ludzie są w jednym miejscu”.

ZWIĄZANE Z: Modelka Kate Bock mówi, że ona i narzeczony NBA Kevin Love są „bardzo wyrównani” w letnich planach weselnych

Love podzielał podobny sentyment, mówiąc PEOPLE w kwietniu, że on i Bock „obaj czują się jak [throughout] cały ten proces, po prostu byliśmy bardzo podekscytowani ślubem”.

„Zawsze mówimy, że oprócz ceremonii i przejścia przez nią, będzie to dotyczyło nas. Chcemy zrobić to z naszym życiem i wszystkimi naszymi przyjaciółmi w nim” wspólny. „Więc zamierzamy uczcić wszystkie te związki i zebrać tych ludzi razem. Tak powinno być”.

Para poznała się w 2016 roku po sesji zdjęciowej w Nowym Jorku z tym samym fotografem, który ich przedstawił. W grudniu 2020 r. powitali Love and Bock Przegląd architektury do ich mieszkania w Nowym Jorku.

Zamiast prezentów ślubnych para zażądała darowizn na rzecz Fundusz Kevina Miłościktóry skupia się na przełamywaniu piętna wokół zdrowia psychicznego.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button