gwiazdy

Miley Cyrus na „przyjęciu sylwestrowym Miley” i współgospodarz Pete Davidson – The Hollywood Reporter

Miley Cyrus może wydawać się osobą, która płynie z prądem, ale jeśli chodzi o program telewizyjny, taki jak NBC Impreza sylwestrowa Miley, chodzi o strukturę. Z powodu COVID, który uniemożliwił próby i specjalne występy gości oraz skłonił do wielu zmian lokalizacji, występ na żywo w Miami miał sporo wyzwań.

Mimo to, po dwóch trudnych latach pandemii, Cyrus i współprowadzący Pete Davidson chciał zapewnić publiczności formę eskapizmu poprzez występy na żywo m.in. Cyrusa, Brandi Carlile, Saweetie i Anitty oraz szkice z udziałem Cyrusa i Davidsona.

„Myślę, że reprezentowaliśmy to, o co tak naprawdę chodzi w Nowy Rok, czyli łączenie się ze sobą, świętowanie roku, który miałeś, czekanie na rok, który nadejdzie” — mówi Cyrus o specjalnym programie, który przyciągnął 6 milionów widzów. „To też było wyzwaniem, ponieważ mieliśmy tak ciężkie dwa lata i trudno było poprosić ludzi, aby zastanowili się ze szczęściem”.

Cyrus rozmawia z THR o wyzwaniach, z jakimi się zmierzyła (w tym o awarii garderoby), dlaczego Davidson był idealnym współgospodarzem i co planuje na sylwestrową imprezę specjalną, która zadzwoni w 2023 roku.

Dlaczego chciałeś zrobić imprezę sylwestrową?

Robiliśmy tradycyjne przedstawienie w bardzo nietradycyjnym czasie. [The COVID surge] oznaczało to, że elastyczność twórcza musiała być na najwyższym poziomie, ponieważ najważniejsze było to, że przedstawienie musi trwać. Czuliśmy, że prawdopodobieństwo, że koncert się nie odbędzie, rosło z dnia na dzień. Ale mieliśmy [executive producer] Lorne Michaels, ktoś, kto jest tak przyzwyczajony do nadążania w czasie rzeczywistym. Myślałem, że [the combination of music and comedy] tak naprawdę nie zdarzyło się na pokazie noworocznym, [and we merged] w ten element pokazu różnorodności, w którym można beztrosko opowiadać o nadchodzącym roku. Mieliśmy naprawdę ciężkie dwa lata i chcieliśmy zapewnić trochę eskapizmu, ale także być odpowiedzialnym i realistycznym w kwestii rodzaju programu, który wystawiamy, i zachęcać ludzi do zebrania się i oglądania. … Skończyło się na tym, że była to noc, którą zawsze będę wspominać jako pierwszy raz, kiedy byłam w stanie to zrobić Impreza sylwestrowa Miley.

W którym momencie zdecydowałeś, że Pete Davidson powinien być twoim współgospodarzem?

Jedną rzeczą w Nowym Roku jest to, że jest bardzo romantyczny. Jest w tym seksapil, aw swoim świecie marzeń masz na randkę najlepszego dżentelmena. Pomyśleliśmy, że Pete idealnie nadaje się do tej roli. Jest w nim coś bardzo klasycznego, a jego profesjonalizm jest poza schematami, ale jest też niebezpieczeństwo. I to jest coś, czego naprawdę chcieliśmy na Nowy Rok, ponieważ zawsze powinna być ta energia [not knowing] dokładnie co się wydarzy. Nie chcesz, żeby to była noc liczenia — to było coś, co dla mnie i Lorne było naprawdę ważne. Zdaliśmy sobie sprawę, że wiele pokazów skupia się na 30 sekundach przed i po północy, ale nie myślą zbyt wiele o dwóch godzinach zarezerwowanych w tym momencie. Wiedzieliśmy, że Pete przyniesie coś naprawdę wyjątkowego, ponieważ nigdy nie oglądałem programu noworocznego, który zawierałby szkice i komedie w bardzo improwizowany sposób, który Pete potrafi.

Ile czasu miałeś na przygotowania do aktu otwarcia?

Skończyło się na tym, że nie mieliśmy nawet pełnej próby generalnej. Przesłuchaliśmy go tego dnia i napisaliśmy ten program w wiadomości tekstowej. Było wiele powodów, dla których wszyscy nie moglibyśmy siedzieć przy dużym stole pisarzy, tak jak robimy to w SNL, więc to było niesamowite, że mogliśmy to wszystko wypracować przez FaceTime lub SMS-a i przesyłać zdjęcia i piosenki w tę i z powrotem. wysłałem go [the Will Smith song] „Miami” i powiedział: „Czy chciałbyś tym samym rozpocząć program?” Miał przepisać w ciągu następnego dnia.

Porozmawiaj ze mną o „Nierealistycznych postanowieniach”.

Mieliśmy dostęp do niesamowitego talentu ponad at SNL przez Pete’a i Lorne’a. Dlatego też tak ważne było, aby skorzystać z przewodnictwa Lorne’a, ponieważ jest on tak przyzwyczajony do łączenia muzyki i komedii, i to było coś, co uznaliśmy za wyjątkowy moment. To był mój ulubiony moment w programie, ponieważ wygląda prawie jak bardzo przesadny teledysk z początku 2000 roku. Ważne było, aby ludzie czuli, że naprawdę jesteśmy w Miami z powodu ostatnich kilku lat [of] widząc ludzi koncertujących z domu lub przez Zoom. Chcieliśmy czegoś, czego nie widzieliśmy przez ostatnie kilka lat.

Ile improwizacji faktycznie dzieje się podczas czegoś takiego?

Całe przedstawienie okazało się testem improwizacji, ponieważ znowu prawie nie mieliśmy czasu na próby. Wszystko, co zaplanowaliśmy, zostało wywrócone do góry nogami. Jestem kimś, kto wydaje się, że pójdę z wiatrem i jestem osobą bardzo elastyczną, ale jeśli chodzi o profesjonalizm i strukturę, chciałbym być dobrze wyćwiczony i dobrze przygotowany, a to po prostu było” t możliwe. Kiedy już zaakceptowałem rzeczywistość, pozwoliłem, by dodała mi energii. Było dużo improwizacji… Zdecydowanie nie miałam pojęcia, że ​​mój strój się zepsuje! Powiedzieliśmy: „Nigdy nie wiesz, czego się spodziewać ze mną i Pete’em” i to właśnie dostarczyliśmy.

Najfajniejszą rzeczą, jakiej byłem świadkiem, była zmiana trasy ruchu lotniczego przez Lorne Michaelsa. Właściwie straciliśmy nasze [original] lokalizacja z powodu COVID i znaleźliśmy [the new] lokalizacja na tydzień przed [the show], ale okazało się, że jest blisko lotniska. Samoloty latały nad naszymi głowami co siedem minut, co nie było idealne dla muzyki na żywo. Lorne Michaels namówił ich, aby przekierowali ruch samolotów, abyśmy mogli zachować ciszę.

Lazy załadowany obraz

Cyrus mówi, że chciała, aby program noworoczny NBC był „najbardziej wyrafinowaną nocą karaoke, jaką ktokolwiek kiedykolwiek widział”.
Dzięki uprzejmości Vijata Mohindry / NBC

Jak przygotowałeś swoją setlistę?

Lorne i ja myśleliśmy, że to [should] być najbardziej wyrafinowaną nocą karaoke, jaką ktokolwiek kiedykolwiek widział. Kto nie chciałby iść na karaoke z Brandi Carlile i kazać jej śpiewać „Total Eclipse of the Heart”? Chcieliśmy, żeby ludzie tworzyli piosenki, do których publiczność w domu może śpiewać.

Czy było coś, czego nie można było zrobić, biorąc pod uwagę wzrost COVID?

Zwykle ludzie widzą mnie z Billym Idolem, Joan Jett, Dolly lub Eltonem — zwykle występuję z ludźmi z innego pokolenia, którzy wywarli na mnie wpływ i mnie zainspirowali. Oczywiście był to trudny czas dla ludzi, którzy podróżowali z powodu COVID. Niektórzy z tych kultowych, legendarnych artystów nie byli w stanie zrobić show. Mam nadzieję, że w tym roku będę mógł mieć w programie niektóre z tych bardziej klasycznych wykonawców.

Jakie były inne wyzwania?

Początkowo myśleliśmy o blisko 1000 osób [in the audience]a skończyło się na tym, że mieliśmy mniej niż 200 — moi przyjaciele, moja rodzina, Pete miał kilku znajomych, zespół Lorne’a z SNL. Mieliśmy tę przestrzeń, która mogła pomieścić tysiące, i nie chcieliśmy, żeby w domu wyglądała naprawdę goła. Ale nie chcieliśmy zachęcać do wielkich spotkań, które były niebezpieczne. Potem wpadliśmy na pomysł, że koncert będzie intymny, jak impreza, na którą chciałbyś się dostać, i to był taki gorący bilet. Chcesz, żeby ludzie w domu mieli FOMO i myślę, że to zrobiliśmy — nawet w czasach, kiedy nie mogliśmy zorganizować idealnej imprezy, jaką chcieliśmy.

Wywiad zredagowany pod kątem długości i jasności.

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy w czerwcowym samodzielnym numerze magazynu The Hollywood Reporter. Aby otrzymać magazyn, kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button