sport

Odważne prognozy agencji niezależnych po szkicu NBA 2022 | Raport trybuna

0 z 5

  Chris Coduto/Getty Images

  Ukończenie projektu NBA 2022 pomogło nakreślić lepszy obraz tego, jak powinniśmy oczekiwać, że wolna agencja będzie się teraz rozwijać.

  Od Detroit Pistons, którzy wracają do loterii, aby przejąć Jalen Duren, Washington Wizards, którzy zdecydowali się zachować numer 10, zamiast odwracać go w zamian za pomoc weterana, New York Knicks podjęli decyzję o całkowitym wycofaniu się z pierwszej rundy lub w inny sposób. projekt nocnego dramatu, efekty domina teraz z pewnością przeniosą się na kolejny etap poza sezonem NBA.

  Opierając się na tym, co wydarzyło się podczas draftu, nie zdziw się, jeśli te pikantne prognozy wolnego agenta teraz się spełnią.

1 z 5

  Jesse D. Garrabrant/NBAE przez Getty Images

  Po przerażającym sezonie w The Knicks, w którym Walker wchodził i wychodził z rotacji, a ostatecznie został zamknięty na cały rok w połowie lutego, Knicks zdołali zerwać kontrakt z weteranem straży w czwartek wieczorem.

  W ramach wymiany z trzema drużynami Walker został wysłany do Detroit Pistons w ruchu oszczędzającym pensje przez Nowy Jork. Według ESPN Adrian WojnarowskiOczekuje się, że Pistons i Walker będą dyskutować o wykupie kontraktu, który pozwoli 32-latkowi stać się wolnym agentem.

  Podczas gdy zespoły takie jak Washington Wizards, Brooklyn Nets (w zależności od przyszłości Kyrie Irving), Cleveland Cavaliers i Los Angeles Clippers przydałyby się innym treserom piłki z ławki, Walker bez wątpienia otrzyma wiele rekrutacji od chłopców w fioletach i złocie.

  Gdy przyszłość Russella Westbrooka z Los Angeles Lakers jest wątpliwa, a Kendrick Nunn nie zagra przez cały sezon 2021-22 z powodu kontuzji, Walker może przyjść i pomóc ustabilizować pozycję rozgrywającego obok LeBrona Jamesa i Anthony’ego Davisa. Jeśli nic więcej, jest bardzo potrzebnym strzelcem punktowym, który trafił 40,9 procent jego łapać i strzelać trójki z Knicks w zeszłym sezonie.

  Lakers mają bardzo ograniczone środki, które mogą wydać, więc kupno Walkera przy minimalnej cenie byłoby świetną wartością, nawet jeśli nie jest już bliski bycia All-Star, którego widzieliśmy jeszcze w sezonie 2019-20.

  Poszukaj Walkera, który wykupi go od Pistons i podpisz z Lakersami minimum dla weterana, jednocześnie otrzymując zapłatę od Oklahoma City Thunder, a teraz także z Detroit.

2 z 5

  Nic Antaya

  Po wymianie Jeramiego Granta na Portland Trail Blazers w posunięciu, które otworzyło około 20 milionów dolarów dodatkowej przestrzeni, letnie plotki o Ayton-to-Detroit stały się gorące.

  Jako Athletic James L. Edwards III napisał: „Według źródeł oczekuje się, że Detroit będzie ścigać wielkiego człowieka Phoenix Suns i numer 1 w 2018 roku, który wybrał Deandre Ayton na otwartym rynku”.

  Było to jednak przed nocą draftu, kiedy Pistons zrezygnowali z wyboru w pierwszej rundzie 2025 (przez Milwaukee Bucks), które otrzymali w zamian za Granta, aby odebrać dodatkowy los w 2022 roku. Detroit wylądował Jalen Duren, wielki człowiek z Memphis, zajmując 13 miejsce w klasyfikacji generalnej, co jest pierwszym prawdziwym centrum zdobytym w drafcie.

  Biorąc pod uwagę, że zespół nadal ma Isaiaha Stewarta, 16. w klasyfikacji generalnej w 2020 roku, również na środku, czy Pistons nadal chcieliby dać Aytonowi maksimum? Ich pieniądze mogą być lepiej wydane gdzie indziej.

  Miles Bridges, mieszkaniec Flint w stanie Michigan, który grał na szkolnej piłce w Michigan State, może być tu niespodziewanym celem zamiast Aytona. Po odejściu Granta Bridges stał się nowym mocarnym napastnikiem drużyny, zdobywając w zeszłym roku średnio 20,2 punktu, 7,0 zbiórek i 3,8 asyst, strzelając 49,1% z Charlotte Hornets.

  Lekkoatletyka Szams Charania poinformował, że „Charlotte waha się, czy dopasować maksymalny arkusz” dla Bridgesa, który, podobnie jak Ayton, jest wolnym agentem z ograniczeniami.

  Dla zespołu Pistons, który nadal ma maksymalną pojemność czapki nawet po dodaniu Durena i zmierzeniu się z Kemba Walker w wymianie, Detroit powinno zamiast tego złożyć ogromną ofertę Bridgesowi.

3 z 5

  Barry Gossage/NBAE przez Getty Images

  Detroit Pistons kończący się z Jalen Duren powinny położyć kres szansom Aytona na uzyskanie maksymalnej oferty kontraktu z Detroit.

  Jest jeszcze jeden cel, który może mieć sens dla najlepszego wyboru w 2018 roku i być może jeszcze bardziej gotowy do zwycięstwa niż Pistons.

  Ayton do Spurs powinien być realną możliwością.

  San Antonio może dać Aytonowi maksymalny kontrakt, którego szuka (z około 32,6 milionami dolarów w kapitalizacji, według Spotraca Keith Smith) i ma potencjalną potrzebę w centrum, ponieważ Jakob Poeltl wchodzi w ostatni rok swojej umowy.

  Warto zauważyć, że Spurs mieli trzech pierwszych rund w drafcie 2022 i odmówili przyjęcia centrum z którymkolwiek z nich, nawet w sytuacji kontraktowej Poeltla. San Antonio wybrał napastnika Jeremy’ego Sochana z Baylor z numerem 9 w klasyfikacji generalnej, gdy Duren był jeszcze dostępny.

  Słońca nie pozwolą jednak Aytonowi po prostu chodzić za darmo.

  Phoenix powinien naciskać na Poeltla z powrotem w ramach umowy typu „sign and trade”, w tym wszystkiego, co może uzyskać od Spurs. Rdzeń Dejounte Murray, Ayton, Keldon Johnson, Devin Vassell, Josh Primo, Sochan i Malaki Branham (wybrany na 20. miejscu w klasyfikacji generalnej) powinien znaleźć się w playoffach West w przyszłym sezonie.

  Pistons mają teraz do zbudowania dwa młode centra na kontraktach dla początkujących. Spurs nie mają żadnego.

  Ayton skończy jako Ostroga i zostanie kolejnym wielkim mężczyzną, który będzie nosił czerń i srebro.

4 z 5

  Jim McIsaac/Getty Images

  The Knicks albo odejdą z draftu NBA 2022, wyglądając jak prorocy, albo może nastąpić kolejna całkowita zmiana w recepcji. Tegoroczna bezpłatna agencja pomoże zdecydować, która.

  Pomimo tego, że był w stanie podjąć wpływowy debiutant z numerem jedenastym w ogólnej klasyfikacji, New York całkowicie odpadł z pierwszej rundy. Nagrodą Knicksów było trzy chronione typy w pierwszej rundzie 2023 z Oklahoma City Thunder, chociaż Knicks zrezygnowali z jednego, by zrzucić wygasający kontrakt Kemby Walkera na Detroit Pistons, a jednocześnie jako pierwszy w 2025 r. zdobyli Milwaukee Bucks.

  Kiedy kurz w końcu opadł, Nowy Jork wygospodarował 9,2 miliona dolarów w przestrzeni kapitalizacji, a teraz będzie miał między 16 milionów dolarów i 18 milionów dolarów do wydania w wolnej agencji.

  Nie mając na liście strażników punktów franczyzowych, Knicks wejdą teraz all-in za Brunsona, nawet jeśli oznacza to wyczyszczenie dodatkowej pensji.

  Chociaż prawdą jest, że 25-latek może zarobić więcej pieniędzy i podpisać kontrakt na piąty rok z Dallas Mavericks, nigdy nie będzie głównym tancerką z Luką Doncic w pobliżu. Chociaż RJ Barrett i Julius Randle zrobią swój udział w rozgrywaniu, może to być wykroczeniem Brunsona, zwłaszcza gdy jego tata, Rick, pracuje teraz jako asystent trenera dla Toma Thibodeau.

  Knicks może potrzebować zrzucić jeszcze jeden kontrakt (najłatwiej będzie Nerlens Noel lub Alec Burks), ale Brunson w końcu podpisze kontrakt z Nowym Jorkiem i zagra rolę, której nigdy nie miałby w Dallas.

  The Knicks zdobywają obrońcę, teraz mają cztery typy w pierwszej rundzie w 2023 roku (większość to chroniony) i mają dodatkowy należny w 2025 r.

  Nieźle jak na rezygnację z wyboru teraz.

5 z 5

  G Fiume/Getty Images

  Pomimo tego, że bardziej niż jakakolwiek inna drużyna NBA potrzebowali prawdziwego generała, Wizards zdecydowali się zachować dziesiąty wybór i zamiast tego wybrać 2-strażnika Johnny’ego Davisa z Wisconsin.

  To nie był zły wybór, ale może mieć wpływ na przyszłość Bradleya Beala z franczyzą.

  Davis nie jest rozgrywającym. W zeszłym sezonie zanotował średnio więcej strat (2,3) niż asyst (2,1) i strzelił tylko 42,7%. Podczas gdy 20-latek jest dobrym obrońcą i utalentowanym zawodnikiem, nie tego potrzebują Czarodzieje obok Beala.

  Wymieniając typ w umowie na wygraną teraz, sprawdzony rozgrywający a la Malcolm Brogdon wysłałby Bealowi znacznie lepszą wiadomość. Nawet wybranie gracza takiego jak De’Anthony Melton, który został wymieniony z Memphis Grizzlies do Philadelphia 76ers za Danny’ego Greena i nr 23 w klasyfikacji ogólnej, byłoby dużą poprawą dla Wizards.

  Teraz Beal ma 248 milionów powodów, by wrócić do Waszyngtonu z pięcioletnim kontraktem, ale brak pośpiechu Czarodziejów, by wygrać, powinien poważnie rozważyć możliwości podpisania i wymiany. Już przyznał się, że jest rekrutowany „dużo”, według The Athletic’s Josh Robbinsi twierdzi, że podjął już decyzję o swojej przyszłości w grze, chociaż było to przed zobaczeniem, co zrobił Waszyngton w noc draftu.

  Transakcja podpisania i handlu kosztowałaby Beala sporo pieniędzy (mógłby maksymalnie zarobić cztery lata i 184 miliony dolarów), chociaż pozwoliłoby mu to ponownie stać się nieograniczonym wolnym agentem w okolicach swoich 33. urodzin, a prawdopodobnie nadejdzie jeszcze jedna wielka sprawa.

  Drużyny takie jak Miami Heat i Memphis Grizzlies dałyby realną szansę na mistrzostwo w przyszłym sezonie i nie powinny się martwić, że zostaną ograniczone w podpisaniu i wymianie.

  Dla gracza, który jest już zabezpieczony 180 milionów dolarów w czekach NBA i dostanie co najmniej 184 miliony dolarów więcej w ciągu najbliższych czterech lat, Beal mógłby faktycznie odrzucić maksymalną umowę z Czarodziejami i zamiast tego popchnąć do podpisania i wymiany z pretendentem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button