filmy

Recenzja filmu Eagles All-22: Jaquiski Tartt to niezwykle fizyczny gracz

Orły podpisały zabezpieczenie! Myślę, że wszyscy myśleliśmy, że Orły potrzebują jeszcze jednego gracza na tej pozycji, a Orły wyraźnie się zgodziły. Przejdźmy od razu, to jest zabawne, ponieważ Tartt jest niezwykle fizycznym graczem, którego założę się, że wielu fanów Eagles naprawdę polubi. Tartt jest numerem 3 we wszystkich klipach.

Statystyki

Wszystkie statystyki pochodzą z PFF tylko z ostatniego sezonu. Ma dostępne statystyki od lat, ale zawsze uważam, że lepiej skupić się na minionym roku. Wszystkie liczby obejmują tylko bezpieczniki z 20% zagranymi snapami, co daje łącznie 98 graczy.

– 61 stopni PFF, 56 miejsce.

– 47 wślizgów, 52 miejsce.

– 12 chybionych, 16 miejsce najwyżej.

– 15% współczynnik chybionych ataków, 27 miejsce w rankingu.

– 20 „przystanków”, 23 miejsce najwyżej.

– Dozwolony zasięg 136 jardów, 82. miejsce najwyżej.

– Dozwolone 8 jardów na przyjęcie, 93. najwyższe miejsce (co jest naprawdę dobre!)

– 0 przechwytów, a tylko 4 na 7 lat.

Silne strony

+ Bardzo wszechstronny jako zabezpieczenie. Może grać pojedynczo, z dzielonym zabezpieczeniem lub jako bardziej „tradycyjny” mocny bezpiecznik w pudełku. Dobry w późnej rotacji, co będzie bardzo ważne w tej obronie.

+ Sprytny gracz, który dobrze rozpoznaje gry przed nim, szczególnie w zasięgu strefy. Bardzo instynktownie, widać, że grał w wiele gier.

+ Znakomity w obronie przed biegiem. Potrafi bardzo dobrze grać w polu karnym i wygląda na to, że czasami może być LB.

+ Bardzo dobrze radzi sobie z bardzo szybkim schodzeniem w dół podczas gry jako bezpiecznik głęboki lub bezpiecznik dzielony. Jest to niezwykle ważne dla obrońców, takich jak Orły, które chcą utrzymać grę przed sobą.

+ Zapewnia fizyczne pokrycie mężczyzn i dobrze pasuje do większych, fizycznych napiętych końcówek, które nie są najszybsze.

+ Naprawdę mocny cios. Staromodny „punisher”, który sprawi, że łapiący dwa razy zastanowią się nad złapaniem piłki nad środkiem.

Słabości

– Czasami trochę lekkomyślny jako napastnik. Nie zgadzam się z PFF z powodu jego nieudanego ataku na podstawie tego, co widziałem, ale czasami przelatuje obok graczy.

– Lepiej, gdy gra przed nim i czasami może dać się złapać.

– Problemy z kontuzjami powstrzymywały go przez lata. Sposób, w jaki gra, oznacza, że ​​kontuzje kontaktowe będą problemem.

– Nie ma zbyt wielu możliwości odgrywania relacji z mężczyznami. W zeszłym roku nie proszono mnie o to często, co prawdopodobnie było celowe.

– Może zostać pokonany w zasięgu i może zrobić więcej, aby pomóc swojemu obrońcy w czasie, gdy gra z podzielonym zasięgiem bezpieczeństwa. Wygląda trochę niezgrabnie w niektórych ruchach podczas przekierowywania w zasięgu.

Ogólny

Tartt jest doskonałym przykładem gracza, którego trzeba oglądać, a nie tylko patrzeć na statystyki. Kiedy spojrzysz na powyższe statystyki PFF, masz wrażenie, że jest trochę luźnym atakującym, ale wyróżnia się zasięgiem. To po prostu nieprawda. Statystyki pokazują to, ponieważ nie jest on proszony o wiele w zakresie obsługi ludzi i trudno jest tak łatwo przypisać winę graczom w zakresie obsługi stref. I tak naprawdę nie ufam statystykom, jeśli chodzi o grę bezpieczeństwa.

Tartt jest jednym z najbardziej fizycznych graczy, jakich widziałem od jakiegoś czasu. Natychmiast stanie się najmocniejszym ciosem Orłów i wniesie do obrony postawę i fizyczność z bezpiecznej pozycji, której nie widzieliśmy od dawna. Uwielbiam takich graczy (kto nie lubi?) i myślę, że każda drużyna przydałaby się przynajmniej jednemu graczowi, który gra tak jak Tartt. Nie możesz mieć zbyt wielu graczy, którzy stawiają swoje ciała na szali, jak robi to Tartt, ale zawsze jest miejsce dla pary, nawet we współczesnym NFL. Nie widziałem żadnych głupich ciosów, które powodowałyby kary, wszystkie ciosy wydawały się mocne, ale legalne.

Problemy z kontuzjami były prawdziwym problemem przez całą jego karierę, ale jeśli pozostanie zdrowy, zakładam, że ma duże szanse na rozegranie wielu snapów. Ktoś poprosił w komentarzach w zeszłym tygodniu, żebym rozłożył Eppsa i Harrisa, więc zrobię to przez następne 2 tygodnie, ale mam przeczucie, że Tartt zacznie się zdrowy, prawdopodobnie po Harris. Mogę zmienić zdanie po głębszym obejrzeniu Eppsa i Harrisa, ale myślę, że Epps i Tartt mogą być dobrym duetem bezpieczeństwa.

Coś innego, co chciałem zauważyć, nie jest mocną ani słabością, ale miał naprawdę dobre relacje z Jimmie Wardem. Można było dosłownie zobaczyć na boisku, jak świętują ze sobą zabawy i rozmawiają po wielu grach. Naprawdę podobało mi się to, ponieważ można było powiedzieć, że oboje się rozumieli. Miejmy nadzieję, że jeśli zacznie w przyszłym roku, zbuduje silną relację z każdym, kto zacznie mu się przeciwstawiać, a zrozumienie tego, jak grają inni, jest ogromną częścią gry w obronie. Tartt i Ward to bardzo różni gracze, ale razem stworzyli naprawdę dobry początkowy duet.

Orły potrzebowały bezpieczeństwa i uzyskały dobre bezpieczeństwo w czerwcu, co jest wszystkim, o co naprawdę można prosić. Myślę, że bez kontuzji nie byłby dostępny tak późno poza sezonem, ale myślę, że jest zawodnikiem, który będzie ekscytujący do oglądania w przyszłym roku i pomoże w ogólnej poprawie obrony Orłów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button