filmy

Tom Brady o produkcji pierwszego filmu i linii bielizny promującej wirusy — The Hollywood Reporter

Byle co Tom Brady dotyka wiele nagłówków, a ten trend pozostał nienaruszony po Hollywoodzki reporter artykuł w lutym o 80 dla Brady, jego debiut fabularny jako producent. Potwierdzone, gdy Brady miał przejść na emeryturę z NFL — od tego czasu ponownie dołączył do Tampa Bay Buccaneers, aby jeszcze bardziej umocnić swój status GOAT — gwiazdy filmowe Jane Fonda, Lily Tomlin, Rita Moreno oraz Sally Field dla reżysera Kyle’a Marvina i Paramount Pictures. Historia opowiada o czterech najlepszych przyjaciółkach i fanach New England Patriots, którzy wybierają się na Super Bowl LI 2017, aby zobaczyć swojego bohatera, Brady’ego w akcji. W wywiadzie dla swojej najnowszej kampanii Hertza, Brady podzielił się tym, jak projekt trafił na jego kolanach, co sygnalizuje o jego hollywoodzkich ambicjach i dlaczego zawsze dąży do „przewyższenia” każdego projektu, którego dotyka.

Teraz, kiedy już od jakiegoś czasu prowadzisz biznes dla firmy Hertz, jak współpraca jest procesem lub na ile jesteście współpracownikami jako partner?

Staram się być super współpracą. Staram się być zaangażowany od początku kampanii do końca i oczywiście przed kamerą, za kamerą, nawet w dni postprodukcyjne, aby upewnić się, że wszystko potoczy się tak, jak chcemy i żeby wszystkie spoty mam do nich świetne przeczucia. Uwielbiam pracować z Hertzem. Mają świetny zespół przywódców. To było naprawdę zabawne przez ostatnie 18 miesięcy wspólnej pracy i patrzenia, jak wszystkie te rzeczy ożywają. Przed nami o wiele więcej fajnych rzeczy.

Wszyscy wróciliśmy do ruchu teraz, po COVID, a ludzie coraz częściej podróżują, a ludzie będą szukać swoich wypożyczalni. Uwielbiam to, że Hertz ma nową flotę Shelby Mustangów jako część ich [Electric Vehicle] linie. To bardzo fajna firma, która była bardzo proaktywna, będąc liderem w branży pojazdów elektrycznych. Uwielbiam cały ten aspekt ich działalności.

Czy miałeś okazję zabrać Shelby Mustanga na przejażdżkę?

Miałem jeden na planie, kiedy kręciliśmy jakieś dwa miesiące temu, i od tego czasu go nie widziałem, więc trochę mnie to frustruje. Nie, ja tylko żartuję. To super fajny samochód. Muszę się do tego zabrać, ale nie wydaje mi się, żeby wyszli jeszcze przez kilka miesięcy. Wiem, że entuzjaści samochodów naprawdę pokochają możliwość ich prowadzenia, ponieważ są niesamowitymi samochodami. Uwielbiam ten wygląd, a ludzie, którzy kochają samochody – nazywają je fanami benzyny lub jakoś tak – pokochają te Shelby Mustangi.

Zadebiutowałeś z Hertzem w ramach nowej linii pojazdów elektrycznych z Teslasem. Wiem, że zrównoważony rozwój i bycie zielonym jest bardzo ważne w twoim gospodarstwie domowym. Poza prowadzeniem Tesli, jakie inne sposoby ćwiczysz w życiu zielonym?

Dla nas jest to próba uwzględnienia codziennych wyborów w zakresie nawyków żywieniowych, recyklingu oraz świadomych wyborów dotyczących podróży. W naszym domu mamy teraz wiele pojazdów elektrycznych. Staramy się być bardzo wydajni. Zbudowaliśmy domy tak, aby były bardzo przyjazne dla środowiska dzięki naszemu zużyciu energii. Wiele z nich to tylko nagromadzenie codziennych wyborów. Moja żona zrobiła tak wiele dla środowiska i posadziła miliony drzew, i była zaangażowana w tak wiele grup i praktyk, które pomagają wnieść świadomość i świadomość do naszych codziennych zajęć. Jest prawdziwą pionierką w naszej rodzinie i przez lata wiele mnie nauczyła. Byłem skupiony na rzeczach z założonymi klapkami na oczach, a ona otworzyła mi oczy na wiele rzeczy w życiu. Jest kimś, kto ma niesamowite oddanie dla planety, a jako wychowawczyni i mama chce zostawić światu wspaniałe miejsce dla swoich dzieci.

Prowadzenie pojazdu jest również głównym tematem Twojego pierwszego filmu z Hollywood, który wyprodukowałeś, 80 dla Brady. Czy możesz opowiedzieć o rozwijaniu tego projektu i co on sygnalizuje w twoich hollywoodzkich ambicjach?

Jest tego wiele. Praca z moim agentem w WME, Jasonem Hodesem, naprawdę otworzyła mi oczy na różne możliwości mediów i pracowaliśmy już nad kilkoma projektami. To był nasz pierwszy film pełnometrażowy i byłem bardziej poza ekranem niż na ekranie. Zrobiłem kilka rzeczy z Religion of Sports, kiedy współpracowałem z Facebookiem, aby zrobić Tom kontra czas. Następnie współpracowałem z ESPN, aby zrobić Człowiek na arenie. Uwielbiałem być przed kamerą i byłem ich producentem, ale to był pierwszy duży film, który wyprodukowałem.

Agent, Max, który pracuje z Jasonem, przyniósł mu scenariusz, a Jason zadzwonił do mnie po przeczytaniu go i powiedział: „Słuchaj, mam ten niesamowity scenariusz. To świetna historia i myślę, że ma duży potencjał”. Przeszliśmy przez kilka poprawek i dotarło do niesamowitej kobiety, Donny Gigliotti, świetnej producentki. Przyniosła Kyle [Marvin]nasz dyrektor. Znaleźliśmy najbardziej niesamowite aktorki, Lily, Jane, Ritę i Sally. Ożywili to wszystko. Pod koniec dnia obserwowanie ich działania i obserwowanie ich występów było takie fajne. Muszę zabrać ze sobą na plan kilku kolegów z drużyny, którzy są dla mnie bardzo ważni w moim życiu. Mieliśmy dwa dni, kiedy kręciłem na planie. To było jak w szatni, po prostu naprawdę nam się podobało. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak to będzie. To zabawna historia, pełna zwrotów akcji i myślę, że ludziom będzie bardzo fajnie zobaczyć produkt końcowy.

Teraz, gdy masz już jeden za pasem, czy w przyszłości będzie więcej produkcji?

Tak, zdecydowanie. Zdecydowanie postrzegam to jako część mojej przyszłości i angażowanie się w media, tworzenie różnych projektów i pomaganie w ich urzeczywistnianiu. Zawsze lubiłem opowiadać te historie i opowiadałem je osobiście. Byłem częścią wielu z nich. Byłem przed kamerą dla wielu z nich i poza kamerą. Lubię się angażować. Nie wiem, co przyniesie przyszłość, ale jednocześnie wiem, że mam bardzo aktywną grupę ludzi, którzy ciężko pracują, aby wprowadzić w życie wspaniałe rzeczy.

Na początku rozmowy wspomniałeś o piłce nożnej. Teraz, kiedy wróciłeś, co nowego lub innego w twoim podejściu do tego sezonu?

Przez lata starałem się być bardziej wydajny w tym, co robię, ponieważ nie mam tyle czasu na treningi, ile kiedyś. Kiedy trenuję, muszę być super wydajny, jeśli chodzi o to, co muszę zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać dzień. Utrzymanie formy jest bardzo ważne, ale to już od jakiegoś czasu mój styl życia, więc nie czuję, że muszę przestawiać się na cokolwiek innego. To tylko część tego, co robię.

Dzięki mojej pracy siłowej staram się, aby moje ciało było super giętkie. Staram się być super nawodnionym i utrzymywać niski poziom stanów zapalnych w moim ciele. Potem muszę rzucać piłką i być w tym dobry z kolegami z drużyny. Spędzam więc czas z kolegami z drużyny, aby upewnić się, że jestem z nimi po tej samej stronie i tak będzie wyglądać moje lato przez następne sześć tygodni.

Wracając do twojej żony. Wy dwoje poszliście wirusowy za filmik, który zrobiła z tobą w twoim nowym Brady Bielizna. Jakieś plany współpracy przy linii bielizny?

Musisz być na bieżąco, ale jest kilka wyzwań, które postawiłem, którym muszę sprostać. Kilku facetów rzuciło mi wyzwanie online na kilka zdjęć, więc muszę się z tym uporać. Więc zobaczymy, zobaczymy. Uwielbiam sposób, w jaki ludzie to przyjęli. Wszystko zaczyna się wspaniale [with the brand], a ja po prostu chcę być zaangażowany w wielkie rzeczy i naprawdę zawsze dostarczać ludziom więcej. To jedna rzecz, której nauczyłem się w piłce nożnej przez lata, budując świetny zespół i patrząc na wszystko, że musisz przesadzać. Chcę, żeby ludzie myśleli o mnie jako o kimś, kto zawsze ich szuka. Kiedy ludzie zobowiązują się wobec mnie, zawsze chcę wyjść i dostarczyć więcej. Niezależnie od tego, czy jest to linia bielizny, czy film fabularny, ma w moich oczach tę samą wiarygodność i wagę.

Wersja tej historii pojawiła się po raz pierwszy w wydaniu magazynu The Hollywood Reporter z 22 czerwca. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button