sport

Co powiedzieli kierowcy NASCAR po Nashville Superspeedway

Oto, co mieli do powiedzenia kierowcy po niedzielnym wyścigu Cup Series w Nashville Superspeedway w Libanie, Tennessee:

Chase Elliott — zwycięzca: „Jesteśmy bardzo dumni z naszego zespołu, ponieważ mieliśmy w pewnym sensie niepowodzenie (z pit stopem) w połowie drogi i byliśmy w stanie ponownie włączyć naszego Chevroleta NAPA i wrócić do miksu. To był długi dzień, zabawny dzień. Po prostu dumny z naszego zespołu. Mieliśmy dość ciężki półtora miesiąca, więc po prostu miło wrócić we właściwym kierunku. Wygrana jest zawsze ogromna, ale zrobienie tego w naprawdę fajnym mieście, takim jak Nashville, jest jeszcze lepsze. Nie mogę się doczekać tej gitary.”

Kurt Busch — Zakończono jako 2: „Zmiękłem dla niego. Powinienem był rzucać błotnikami i rozpędzać się. Nie trzymałem się naszych sił. Nie mieliśmy dziś zbyt wielu mocnych stron. Po prostu wykonaliśmy naprawdę dobrze. Restarty były takie sobie, a prędkość w długim biegu była dobra. Musiałem tylko trzymać się naszych sił i nawaliłem. Chcę podziękować wszystkim moim chłopakom w 23XI. Mamy świetną grupę chłopaków i dziewczyn. Sposób, w jaki biegniemy, sekunda jest fajna, ale jesteśmy tu po zwycięstwa w sytuacji playoff. Ta Camry i wszystkie TRD Camrys były niesamowite. Po prostu nienawidzę, kiedy nie wjeżdżamy na pas zwycięstwa i właśnie tam byłem. Chciałem rzucić błotniki, ale nie wykonałem zadania. Wszyscy będą się uśmiechać, ale ich zawiodłem. Powinienem był wymyślić lepszy plan.

Ryan BlaneyZakończono trzeci: „Nie jestem pewien, ponieważ wyścig rozwijał się później w nocy, myślałem, że straciliśmy trochę pola między niektórymi innymi samochodami. Myślałem, że w ciągu dnia jesteśmy fajni i śliscy, że jesteśmy dość konkurencyjni, a potem coś się popsuło i nie sądziłem, że jesteśmy tak dobrzy. Musiałem iść do tyłu, a potem odwróciłem się, próbując zbyt mocno. Jonathan wykonał dobry telefon, żeby nie dopuścić do ostatniego przystanku. Czemu nie, biegnąc na dziewiątym miejscu i był w stanie pobiec na trzecim, więc to był dobry wybór z jego strony. Ogólnie żałuję, że nie był to gorący i śliski dzień, ponieważ myślałem, że jesteśmy trochę bardziej konkurencyjni, ale nie jest to zły finisz.

Kyle LarsonUkończone czwarte: „Po zachodzie słońca było zdecydowanie lepiej. Nie wiem, jakie zmiany w tym wprowadzili, jestem bardzo dumny z moich chłopaków za ciężką pracę i wytrwałość. Nie wyszło nam tam wiele rzeczy, ponieważ zostaliśmy złapani o okrążenie w dół i musieliśmy wziąć falę i przejechać z dwudziestu paru na dziesiąte przed ostatnim ostrzeżeniem. Zostaliśmy na zewnątrz i zdobyliśmy pierwszą piątkę. Tak dumny z mojego zespołu nr 5 HendrickCars.com i dumny z Chase Elliott, także. To świetnie dla Hendrick Motorsports i wszystkich tam. Wszyscy ciężko pracowali i próbowali wymyślić, jak jechać szybciej i przez cały weekend byli zdecydowanie najlepsi z naszej czwórki. Fajnie widzieć, że to zamknął.

Ross Chastain — Zakończono jako 5: „Niesamowita noc dla dżokejowego Chevroleta Camaro nr 1. Trackhouse Racing przywiózł dwa niesamowicie szybkie samochody i to było właściwe wezwanie do pit stopu, ale po prostu nie wiedzieliśmy, że 10 osób pozostanie na zewnątrz. Jeśli kilku mniej pozostanie na zewnątrz, mamy szansę. Pokonaliśmy korki najlepszych z nas wszystkich, którzy zjechali do boksu, tak dumni z tego i dumni z wysiłku. Niesamowita praca dzisiejszej nocy na pit road przez naszą załogę w zbieraniu miejsc każdego postoju przez całą noc. Potrzebowaliśmy tylko trochę więcej, aby pobiec z tą czwórką, ale zdecydowanie byliśmy w pierwszej piątce. W serii Cup to wszystko, o co mogę prosić.

Austin Cindric — Zakończono 7: „Chyba wezmę to. To była na pewno długa droga, żeby się tam dostać. Oczywiście zdobycie szczęśliwego psa w połowie trzeciego etapu i umieszczenie naszego Forda Mustanga w pierwszej piątce. Na końcu minęło mnie kilku facetów na oponach, ale oczywiście miałem prędkość w samochodzie. Potrzebowaliśmy tylko pozycji toru. Jeremy świetnie sprawdził, aby pobiec długo, a my zdobyliśmy prawdopodobnie 10 miejsc z tego, a prawdopodobnie zdobyliśmy jeszcze około sześciu lub ośmiu po ponownym uruchomieniu tam i udało nam się mieć reprezentacyjny dzień.

Joey Logano — Ukończono 9th: „To brzydka pierwsza dziesiątka, ale mimo wszystko była to pierwsza dziesiątka. To była bitwa. Miałem fałszywą nadzieję, gdy zakwalifikowałem się jako drugi, myśląc, że możemy być lepsi niż byliśmy, ale jak tylko wyścig się rozpoczął, zdaliśmy sobie sprawę, że tak nie jest. Po prostu walczyliśmy ze wszystkim.

Erik Jones — Ukończono 11: „Zdecydowanie mieliśmy dziś wzloty i upadki, ale miło było się odbić i zająć 11. miejsce. Walczyliśmy z prowadzeniem naszego Chevroleta na początku wyścigu i czułem, że robimy właściwe poprawki, aby mieć dobry dzień przed opóźnieniem deszczu. Po ponownym uruchomieniu, po 10-15 okrążeniach, obsługa zniknęła i po prostu ciężko było jechać. Będziemy się uczyć i pracować nad rozwojem. Ogólnie rzecz biorąc, dobry finisz, który zabierzemy ze sobą w przyszłym tygodniu na Road America”.

Austin Dillon — Ukończono 14: Dziś na początku mieliśmy deficyt na Nashville Superspeedway, ale ten zespół wyszedł z tego. Byliśmy zbyt luźni, aby rozpocząć wyścig, co spowodowało, że wcześnie przegraliśmy. Zjechaliśmy o okrążenie w dół, ale zarobiliśmy okrążenie z powrotem. Stamtąd szef załogi Justin Alexander wykonał kilka świetnych ruchów strategicznych, aby zdobyć pozycję na torze. Niestety, zanim zajęliśmy pozycję na torze, nasz Chevy był zbyt ciasny w tych samych miejscach toru, w których byliśmy zbyt luźni wcześniej w wyścigu. Po ponownym uruchomieniu, gdy pozostały cztery okrążenia, wiedzieliśmy, że istnieje duże prawdopodobieństwo wypadku. Po prostu przytuliłem dół toru i kopałem. Ścigaliśmy się z 18. na 14. miejsce. Pod koniec nadal byliśmy zbyt ciasni, aby zrobić cokolwiek innego. Nie tego chcieliśmy, ale ciężko pracowaliśmy”.

Alex Bowman — Ukończono 36.: „To frustrujące, że nie jestem w stanie ukończyć Ally 400. (szef załogi) Greg (Ives) i wszyscy w zespole nr 48 tak ciężko pracują nad tymi samochodami wyścigowymi i szkoda, że ​​nie byłem w stanie rywalizować o wygrać. Byliśmy dzisiaj w złym miejscu w złym czasie. Greg rzucił zlewem kuchennym w samochód, a potem przejechaliśmy dwa okrążenia, zanim się rozbiliśmy, więc trudno było nie zobaczyć, czy na tym postoju coś znaleźlibyśmy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button